Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kerítésemet mivel tudnám le...

Kerítésemet mivel tudnám le kenni? Ezek a darazsak állandóan rajta vannak és szó szerint leszedik a festéket. Motorolaj szóba jöhet?

Figyelt kérdés
Fenyő kerítésről van szó, már nem tudom hányszor kentem le, de mindig rajta vannak a darazsak. Mondták, hogy jó a fáradt olaj, de az fekete én ha vennék rá ezt a sima motorolajat és azzal kenném le utána át lehetne kenni lazúrral is? Vagy ugyanúgy leszednék a darazsak? Bármi tippet meghallgatom.

2017. máj. 20. 09:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Le van kenve! De minden éven kenni kell mert a darazsak foltosra zabálják a kerítést.
2017. máj. 21. 06:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Más kerítését nem teszik tönkre? Csak a tiédet?
2017. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Volt itt egy kommentelő aki azért cserélte le a kerítését.... Csak olvasni kellene. Egyébként itt az utcában nincs más fenyő kerítés
2017. máj. 21. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!