Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Laminált padló, PVC padló,...

Laminált padló, PVC padló, vagy padlószőnyeg?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg legjobban?

A szobám falai sötét lila és világos lila...milyen színű padló illene hozzá?


2012. júl. 11. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
A legjobb egyértelműen a laminált.A padlószőnyeget nem lehet rendesen tisztítani azt semmiképpen.A pvc szerintem csak kényszermegoldás.Árban v.színű a laminált a legdrágább mégis ezt venném nekem is ez van én raktam le pofon egyszerű.
2012. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem famintás PVC van. Így mindenki azt hiszi, hogy laminált padló, mert a felülete is rücskös. Nekem kutya mellett ez a megoldás a legjobb. Előtte szőnyeg volt, hát alig vártam, hogy magszabaduljak tőle. Évente takarítógéppel tisztítani. Porszívózni állandóan. Borzalom. A PVC mellett azért döntöttem, mert fel lehet mosni, akár bő vízzel is. Nem gond ha kiborul a felmosóvíz. Nem úgy mint a laminált padlónál, amit mehetne a kukába egy ilyen eset után. Vagy ha végig húzom a bútort a padlón, akkor is kuka. Ha már fa padló, akkor parketta vagy hajópadló, amit fel lehet csiszolni és lakkozni, ha megkarcolódik. A hiedelmekkel ellentétben, a PVC ma már nem az, mint a 70-es években. Igényes, és környezetbarát, mivel megkötik vele a klórt, mint ipari mellékterméket. A való világ villájában is PVC padló volt. Az enyém ilyen, egy dekorszegéllyel körben:

[link]

Szumma-szummárum a döntés a tiéd, mindenkinek mások az igényei és feltételei, amiket szem előtt kell tartani.

2012. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Azt hiszem PVC lesz, az a legszimpatikusabb nekem is, minden szempontból. És arra még mindig lehet majd rakni egy kis szőnyeget.

Már voltam is a diegoban és ki is választottam.:D

2012. júl. 12. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:
:D Na ez gyors volt. Biztos szép lesz.
2012. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de még nem vettük meg:P majd ma vagy a napokban fogjuk:D
2012. júl. 13. 09:15
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem jobban mutat a parketta ami sokáig használható ,a szőnyeget nehezebb takarítani de ha azt szeretnél akkor egy kis kávé színű szobaszőnyeg lenne a legjobb választás.
2012. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!