Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne körülbelül...

Mennyibe kerülne körülbelül ennek a lakásnak a festése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 52 m2-es másfél szobás lakásról van szó. Elég öreg már az épület, tapétázva van jelenleg. Egy nagyobb és egy kisebb szoba, kis fürdőszoba, konyha, előszoba. Tudom ez így nem sok infó, de érdekelne hogy aki hasonló paraméterű házat/lakást festett már, annak mennyi volt a költsége. Érdekelne hogy mennyi lenne ha magam csinálnám, illetve ha festővel.



2017. máj. 22. 20:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem egy tanulatlan suttyóról beszélünk igazából.. Már gyerekkorom óta jó barátságban vagyok az illetővel, és már számtalanszor segítettük ki egymást amivel csak tudtuk. Nem azért dolgozik nekem ingyen mert fel szeretne jönni ingyen kajálni meg italozni, aztán szétkontárkodni a házat. Már láttam a munkáját több helyen is, ahogy már mondtam ezelőtt. A kérdés pedig továbbra sem az volt hogy tudunk-e olyan minőséggel dolgozni mint egy festő vagy sem, de köszönöm a hozzászólásokat.
2017. máj. 25. 21:42
 12/14 anonim válasza:

Többen írják, hogy glettelés után csiszolás. Csak az csiszol, aki nem tud glettelni! A glettet nem azért visszük fel a falra, hogy lecsiszoljuk! A régi időkben az öregek a kezükre vertek volna ezeknek a mai "mestereknek"!! Egyedül a gipszkarton csiszolása elfogadható, azon kívül semmi más. Meg kell tanulni glettelni! Másrészt: a csiszolás többlet munka, s fal portalanítása is az, valamint az ajtaton sem maradhat!

Glettelést olyannal kell végeztetni, aki valóban tud!! A mázolást is, de általában a festést is érdemes, jó szakemberre bízni!

2017. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 12

Olyan szép simára nem tudsz glettelni mint csiszolás után..

2017. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
De tudok! Rengeteg bizonyíték van rá.
2017. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!