Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kedves Mindenki! Vas oszlopos...

Kedves Mindenki! Vas oszlopos drót kerítés felújításban szeretnék tanácsot kérni. A kérdés hogyan állapíthatom meg, hogy elég-e a vasoszlopokat lerozsdamarózni, drótkefézni, és festeni, avagy ki kell cserélni őket?

Figyelt kérdés

A szomszéd dolga lenne, mert az ő baloldalija, de 30 éve nem újították fel, most költöztem oda, és szeretnénk kutyát, viszont a drót már teljesen szétrozsdásodott, van rajta pár lyuk is alul.Ott állnak vagy 30 éve szerintem minimum, le voltak festve de már lepörgött róla.Ott állnak vagy 30 éve szerintem az oszlopok minimum, le voltak festve de már lepörgött róla. Megmozgattam erősen őket, és nem mozdultak se merre. esetleg ássam le a betonig és nézzem meg? Az első oszlophoz hozzárögzítette a parabola antennát a szomszéd, amitől elhajlott kicsit, mert húzza eléggé, de el nem tört.


Köszönöm szépen!!!



2017. jún. 13. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
kalapáccsal ütögesd meg se nem erősen, se nem gyengén. Ha nem szakad át a vasoszlop fala akkor nincs gond, drótkefe+rozsdamaró+festés. Ha átszakad akkor cserélni kell.
2017. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leginkább ne nyúlj hozzá! Mert nem a tied!

Az az ő kerítése, ha az ő állata megy árt hozzá szólj neki, hogy javítsa ki. Ha te akarsz állatot a saját telekrészeden oldd meg, hogy ne menjen át hozzá!

Ha mindenképp azt a kerítést akarod akarod "felújítani" akkor előtte beszélj vele!

2017. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha az ő állata megy árt hozzá"

jav:

ha az ő állata megy át hozzád

Bocsi!

2017. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló, köszönöm szépen, én is iylesmire gondoltam!

Kedves második!

Életemben második alkalom, hogy kérdést tettem itt fel, de mindig van olyan aki kioktatat, körülményeket nem ismerve, véletlenül sem a kérdésemre válaszol. Szóval a kérdés, nem az volt megengedi-e Ön nekem így ismeretlenül, hogy kerítést javítsak???


Van ennyi intelligenciám, hogy megbeszélem vele mielőtt szétdöntöm, illetve már említettem neki, hogy meg kéne javítani mire a válasz: nagyon helyen, csinálja meg! volt...holott ez nem az én feladatom lenne. Mikor szomszédnak votl kutyája rendeszeren átjött, hiába szóltunk...végül a megoldás az lett, hogy elvitte és kidobta az út mellé a kutyáját. A szomszédom egy láncdohányos alkoholista aki lopásból él sajnos, és ha a kutyám átmenne hozzá és megharapná esetleg nyilván még engem büntetnének meg. Én pedig nem azért veszek kutyát, hogy megkötve tartsam, -ami mellesleg törvény ellenes is.


Röviden: ha valaki feltesz egy kérdést itt, arra szeretne választ kapni, nem pedig illem tanácsokat. Azért köszönöm szépen a hozzászólást.

2017. jún. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!