Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Totál elrontottam a fürdőszoba...

Totál elrontottam a fürdőszoba falát, megoldás lehet az alábbi?

Figyelt kérdés
A kád fölött ezeréves, repedt csempe volt, amit levertem, és zománcfestékkel kentem le a falat 3 rétegben, mondván az majd jó lesz. Hát felhólyagosodott és lepörög. Tudok erre ragasztani újra csempét, vagy le kell vakarnom az egész kócerájt, és a vakolatra csempézni? Vagy műgyanta, vagy mit csináljak? Tudom, én voltam a hülye, de hát nő vagyok és még szőke is. :/
2017. jún. 18. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Le ne vakard! Meg ütögeted a felületet kiskalapáccsal jó sűrűn. Kb fél centi mély öt forintos nagyságú benyomódások legyenek a falon. Egy átlagos nagyságú csempe alá minimum öt ilyen mélyedés essen. Így tud kapaszkodni a csemperagasztó a falba. Így tudsz majd csempézni
2017. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A festéket le kell vakarni.Ha nagy darabban leválna a vakolat,azt azért ki kellene javitani.Aztán pormentesiteni,mély alapozóval átkenni.Venni ragasztót,fogas simitót,pár keresztet a csempék közé,hogy a távok egyformák legyenek .Majd kihúzod fugázóval .

Remélem vágnod nem kell a cseppét .

A kád valószinű lejtésre van állitva,nem vizszintes,alul maradhat el 1 csik,amit a fuga majd eltakar .Vagy szoktak ide tenni vizkivetőt is.Jah,a szépség matt élvédő is lehet befejezésként .

Nem lesz ez neked sok így .

2017. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!