Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felújítva vagy felújítatlanul...

Felújítva vagy felújítatlanul érdemes-e eladni egy budapesti panellakást manapság?

Figyelt kérdés

Érdemes-e a felújításba belefektetni és azzal növelni az értékét a lakásnak?

vagy nem érdemes vesződni vele?



#eladás #eladó #felújítás #felújított lakás
2017. aug. 8. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a lakás nagyon rossz állapotba van, akkor alapvető dolgokat érdemes megcsinálni, viszont túl nagy, esztétikai felújításba biztos nem kezdenék. Nincs arra garancia, hogy az tetszeni fog a leendő vásárlónak. És ha nem tetszik neki, akkor úgyis megy a kukába az egész és megcsinálja magának.
2017. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy tiszta legyen, és alapvetően karbantartott. A vevő úgyis mindent át fog alakítani magának. Nagyobb az esély az eladásra, ha azt látja, hogy a lakás amúgy rendben van, nincsenek rágcsálók, és a csövek is bírják. Nagy felújítás felesleges.
2017. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb összeget ne invesztálj bele, mert annyival többért nem lehet eladni a lakást. De egy tisztasági festés, alapos nagytakarítás célszerű.
2017. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Attól függ, milyen állapotban van most a lakás.
2017. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

40 éves állapotban van. Beépített szekrények mindenhol, de a szocsreál ocsmányság.

fürdő, hagyjuk...

konyha meg lakberendezési rémálom. A kicsi és nem éppen világos helységben sötétbarna lambéria van. Összenyomja és megnyomorítja a teret.

Padlószőnyeg, ocsmány régi szar.

tapéta, dettó.

linóleum a folyóskon, konyhában.


folytassam??

2017. aug. 8. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire sok mindent kellene csinálni, akkor én inkább lehet megpróbálnám úgy eladni ahogy van. Nekem legalábbis nem lenne se kedvem se időm ennyit foglalkozni vele.
2017. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgyis csupasz betonig bontja az új tulaj.

Csavarj be egy 100as izzót, csinálj alaprajzot, az legyen a hirdetés nyitóképe és rakd fel netre.

2017. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez azért nem így megy szerintem.

Van aki egy felújított vagy egy jó állapotú lakást akar venni pont azért hogy ne keljen vele bajlódni.

A másik fele meg lehet hogy pont csak fellátandót keres pont azért hogy a saját szájíze szerint tudja alakítani.

Az a jó ha az ember ért a laksás felújításhoz mert akkor a munkájával még akár egy kis plusz pénzt is nyerhet.

2017. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!