Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszoba kád beépítése?...

Fürdőszoba kád beépítése? Hogyan? Milyen téglát érdemes /kell/lehet használni?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb, legkölcséghatékonyabb megoldások érdekelnének. Köszönöm előre is a válaszokat!

2017. jún. 20. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Beállítod a kádat. Lábat szoktak adni hozzá. Beszintezed bekötöd a lefolyót. Lesújozod a kádat , teszel bele vagy ötven kiló súlyt. Majd pur happal kifújod az alját. A talaj tiszta legyen. Így a kádat a purhab rögzíti. Fujd körbe rendesen. Lehet kell 2-3 doboz is. Másnap felfalazod teljesen mindegy mivel mert nem a tégla tartja a kádat
2017. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A normális kádaknak van saját acél kerete lábakkal. Az megtartja. Én az eléfalazásnak sem vagyok híve, megvettem az előlapot is.

Minden más csak gányolás. Kezdve azzal, hogy a vékony olcsó kád törékeny, inog és rövid élettartamú...

2017. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a # 2 írja.
2017. jún. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ytongot használtam régi lábon álló öntöttvas kádhoz. De gagyihoz előlapot vennék,mert azok a kádak nem valami hosszú élettartalmúak.
2017. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
régi lemezkad, ez volt gyerekkoromban a szüleim házában is de jo állapotban van. azert is kérdeztem mert van sok bontott teglank de nem tudom jo e az vagy erdemesebb valami mast venni massal csinalni!?
2017. jún. 21. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
jó a sima tégla is....csak ytongal sokkal egyszerűbb
2017. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!