Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízbevezetése otthon?

Vízbevezetése otthon?

Figyelt kérdés

Van egy fúrt kutam, és egy kis mellékhelységem. A mellékhelységbe szeretném megcsinálni ilyen kis háznak, vendégeknek ha jönnek, itt alsznak stb.



A vizet átvezettem a fúrt kútról a kis házba (felxibilis cső). Hogy lehetne a kádat, wc, kézmosót behelyezni?


Házilag ezt ki lehet vitelezni, szakember nélkül?

Állásokat felrakni stb.?


Mert a csövek, kellékek, viszonylag olcsók, ellenben a munkadíjjal.


Csinált valaki már ilyet? Tudonátok tanácsot adni?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



#hobbi #barkácsolás #vízbeszerelés
2017. aug. 13. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a kádat egyszerű, mert veszel egy lábas kádat, aztán csak beállítod ahová szeretnéd. a szennyvízelvezetést is megolhatod úgy, hogy a kádat kicsit magasabbra teszed, így elfér a szifon, ami akár dísz is lehet. az alvezető cső már csak ujjgyakorlat, adja magát.


A lotyó pedig monoblokkos legyen, hátsó kifolyással. Falat átütöd, és már mehet is a kertbe a végtermék. A hidegvizet pedig magasnyomású fél collos locsolótömlővel onnan, és oda viszed ahová akarod.


Mindezt te is meg tudod oldani, de először fejben. Aztán irány egy nagyáruház, ahol megnézed a beszerelendő cuccokat.


Probléma pipa.

2017. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a lotyó helyett klotyót akartam írni, de legyen WC. Így érthetőbb.
2017. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 apababa ***** válasza:
Azért én nem engedném a kertbe a mellékterméket. Büdös és föleg nem higiénikus. Ez csak arra jó hogy a vendégek többet nem jönnek. Természetesen meg lehet csinálni házilag is de azért olvass utána, nézz kapcslódó videókat. A nagyáruházat pedig nem javaslom mert a wc csésze mondjuk akciós de a fittingek és egyebek pedig lényegesen drágábbak.
2017. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!