Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Otthon Melege Programmal...

Otthon Melege Programmal kapcsolatban kinek van bármi tapasztalata? (gázkonvektorok cseréje állami támogatással)

Figyelt kérdés

Tudnátok szakembereket ajánlani akik foglalkoznak vele?

Milyen gázkonvektor márkákat és modelleket ajánlanátok?

Van valami, amire érdemes még odafigyelni?



2017. aug. 31. 13:12
 1/7 anonim válasza:
Ugyan ezek a kérdések kavarognak nekem is a fejemben többek között,meg az,hogy a letölthető dokumentumokat ki kell e nyomtatni a kitöltéshez és utána beszkennelni,mert szerepelnek ott aláírások is. Azt se tudom,hol,hogyan kezdjek neki, pedig elkéne már lassan kezdeni intézkedni. A konvektor követelményekről annyit tudok,hogy legalább 88% hatásfoka legyen, min. 3 év garancia, A energiaosztály, programozható termosztáttal szabályozható legyen. Ezzel kapcsolatban azt fogom csinálni,hogy felhívom valamelyik boltot,hogy árulnak e konvektort ezeknek a kritériumoknak megfelelően. Más ötletem nincs.
2017. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hej!

Az egész igen "furcsa" - van amely országrészben már lezárták a jelentkezést.

Ha mégy aktuális vagy: FONTOS!Első nap, első órájában kell küldeni a pályázatot.

Sajnos sunyin van kiírva, a gyártók első átböngészése során senki sem felel meg a feltételeknek, de egyenként felkerestem Őket. LAMPART és FÉG nem felel meg!

Van egy "veszett drága" olasz megfelelő:

az olasz "Fondital Gazelle" konvektorok.

Olcsóbb tippem: Wamsler SE GWH 2 -3 -4 -5. (Pelgrim olaszt gyártják). Nekem azt írták, hogy megfelel a konvektoruk a pályázat feltételeinek.

Az egészet Neked kell előfinanszírozni és utólag fizetnek....(FIGYELEM! Bp.-en már kevés az idő!)

Úgy tűnik kihagyhatatlan legalább egy közreműködő :O)...

Én azért megpróbálom...

Sajnos hiányzik a Lampart Promontor 45 öreg parapetes gázkonvektor gyári leírása a mellékelendő számításokhoz.


Tudnál segíteni?


Üdv. SF

2017. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Na, de jó, nekem pont FÉG konvektoraim vannak, de hogy milyen régiek milyen tulajdonságokkal,fogalmam sincs,megvettem a lakást,már megvoltak. Egyébként mintha olvastam volna,hogy lesz a FÉG-nek a közeljövőben olyan konvektora,ami megfelel a feltételeknek FÉG F8.60EF ErP talán ez.
2017. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nem találok kivitelezőt. Már 8al beszéltem, és egyik sem vállalja, mert nem éri meg nekik. Első kérdése mindegyiknek, hogy pályázatos cseréről van szó... Tud valaki kivitelezőt?
2017. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A FÉG 8.60Erp biztosan megfelel. Szatmári épületgépészeti és fürdőszoba szaküzletben 09.20-tol kapható. De csak egy féle teljesítmény és méret van. A Fondital Gazelle több teljesítményűben kapható. Szebb is és kissebb helyigényű. Én azt választom. A honlapjukon ott a szerviz lista akik szerződött partnerei és be is szerelik.

Remélem segítettem.

Koe

2017. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kösz a segítséget,én részemről maradok a fégnél,remélem a parapett méret egyezik. Ha megfelel a teljesítménye a követelményeknek,akkor jó lesz az. Amúgy se nagyon szoktam fűteni,csak ha már tényleg hideg van. 15-16 fokban simán elvagyok :)
2017. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy álltok a pályázattal? Kivitelezőt még nem találtam. Meg az érdekelne,hogy az okozhat valamilyen gondot,ha az új konvektor nagyobb,mint a régi? Méreteiben egy 10 cm-vel nagyobb kb.
2017. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!