Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 24 négyzetméternyi fal felvako...

24 négyzetméternyi fal felvakolása mennyibe kerülhet, és miből mennyit kellene vennem hozzá?

Figyelt kérdés
Maximum 1 centi vastagságban kellene.

#vakolás #burkolás #.felújítás
2017. szept. 5. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt 48 ezer forintért csinálná meg a kőműves. Neked ehhez kell 250 liternyi zsákos anyagból.
2017. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Manapság már nem vakolnak. Kívül hungarocel szigetelés, belül gipszkarton. Nem gondolkoztál ilyenen? Széplassan úgyis meg kell csinálni a külső szigetelést mert gyenge energiaminősítést fog kapni a kecód.
2017. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lakásban lakunk, a külsőt sajnos így nem tudom megcsinálni. De minden oldalról fűtve van. A lényeg hogy csempézni szeretnénk de tégláig lejött a régi vakolat omladozott már.


Nem tudom, csak egy kérdés, ha mondjuk gipszkartonozok az jár valamilyen hátránnyal? Mikre kell figyelni?


Még olyan merült fel bennem hogy csak a téglára magára rá csempézni picit - vagy néhol jóval több - csemperagasztóval... Szerintetek melyik lenne a járhatóbb út?


Tudom állítólag drágább - bár valaki azt mondta nem feltétlen drágább több csemperagasztót használni mint kivakolni az egészet - de nem tudom mi lenne a kézenfekvőbb.

2017. szept. 5. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
S az egész helyiség csempe lesz? Vagy ahova nem megy csempe, marad a tégla?
2017. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!