Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen szakembert kell keresne...

Milyen szakembert kell keresnem ahhoz hogy a konyhából (panel) teljesen kiszedjék a konyhabútort?

Figyelt kérdés
Ne minősítsetek kérlek, nem tudom hogy ki csinál ilyet. Kerestem, de nem találtam, így gondoltam megkérdezem itt. Nagyon nem értek hozzá, most költözöm, és nincs segítségem.

2017. okt. 3. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs szakember. Kipakolod és csak le kell akasztani a felső rész a kampókról és kihordani az egészet. Haverokkal vagy költöztető céggel
2017. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a vízzel (mosogató) gázzal (tűzhely) nem boldogultok, vagy féltek, ahhoz hívjatok szerelőt és leköti.

A többit ti is megtudjátok csinálni, ingyen és bérmentve.

2017. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Természetesen víz,-és gázszerelőre gondoltam.

2017. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha nagyon be van építve és szét kell szedni, asztalos. De bármilyen építőiparban járatos ügyes szaki megcsinálja. Amúgy fogjátok, viszitek.

A beépített bútor a lakás tartozéka, remélem, tudja a vevő, hogy viszitek...

2017. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xswerdy ***** válasza:
jellemzően aki beépíti az újat, az kiszedi a régit.
2017. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!