Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mibe kerül egy kémény átrakás,...

Mibe kerül egy kémény átrakás, a padlástól?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk a sitteskonténerbe átrakni egy napi meló 2 embernek.
2017. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lebontani a régit, és egy újat építeni. Mibe kerülhet KB!!??
2017. nov. 1. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es úgy látszik nem tudja, hogy ez egy közkeletű szakkifejezés: kémény átrakása, cserépkályha átrakása stb.


Nálunk közel 100e Ft volt anyaggal, számla nélkül, és nem nagy hírű sztár-kőműves volt, hanem egy fiatal kőműves srác a haverjával, akik egy kis mellékest kerestek hétvégén.

2017. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

#3

mondjuk azért az sem mindegy, mekkora az a kémény magasságra, padlás mitől padlás, lyukak számára nézve, nomeg anyagra és fajtára stb..

Ha egy kérdés értelmezhetetlen, a válasz is az lesz.

Te sem bírtad leírni, hogy milyen kéményhez írtad az árat..


GYÖNYÖRŰ

2017. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy tanyasi ház padlására kellene rakni egy másik kéményt, nem egy különleges kémény kellene, csak egy snasz kémény, kéménytéglából!! Nem kell bélés meg sok hacuka! A többi csak szőrszál hasogatás. Nekem az a 100 ezres válasz pontosan megfelel, én is hasonlóra gondoltam. Legalább, valaki meg tudott erősíteni benne. A többi barom, meg rakja a sittjét egyik konténerből, a másikba, ha annyi az esze! :D :D Köszöntem a választ! ;)
2017. nov. 4. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!