Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel kezdenétek a lakásfelújí...

Mivel kezdenétek a lakásfelújítást, ha minden régi a lakásban?

Figyelt kérdés
Tapétától kezdve, nyílászárók, konyhabútorok, fürdőszoba, minden.
2017. nov. 20. 13:42
 1/7 vatafak ***** válasza:
100%
mégis mennyi pénzből? ha a tető ok de nincs szigetelve akkor azzal + a nyílászárók. ha sz@r a gépészet akkor azzal mert komoly rombolással tud járni
2017. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a nyílászárókkal kezdtük, majd a fűtéskorszerűsítéssel. A fürdőszoba elavult, de teljesen használható, a konyha is régi, de a célnak egyelőre megfelel.

Jövőre klíma felhelyezés, áramerősség bővítés és festés, beleértve az ajtókat is. Utána majd szép lassan jöhet a fürdőszoba és a konyha.


Persze, ha van elég pénzed, a legjobb egyszerre csinálni. Nekünk nem volt. Ja, és benne lakni a felújítás mellett sem egy álom.

2017. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is:

- tető

- nyílászárók

- fűtés

- fürdőszoba

- konyhabútor, hasonlók majd legutoljára...

2017. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi szorul felújításra. De legelőször a tető, aztán a falba vésett dolgokat. villany, víz (ha a fűtés olyan kell akkor azt is), gáz(mert hegeszteni kell és szintén falat roncsolni ha...). Utána nyílászárók, aztán festés stb és beépített szekrények......
2017. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bontással.
2017. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már LAKÁSt, írtál, akkor én ebből indulnék ki. Attól függ mennyi pénzem van és milyen állapotban van a lakás. Mindenképpen a vezetékek újrahúzásával kezdeném, ha majd egyszer szeretnék klímát, akkor annak a helyét kialakíttatnám, esetleg új konnektorokat helyeztetnék el, ha szükségesnek látom.

Ha van rá pénz, nyílászárókat cseréltetnék.

Ezt követően festés, valami normális padló burkolat és kész. Ha a fürdő-wc vállalható, akkor én sokakkal ellentétben a konyha felújításával kezdeném. Nő vagyok, sok időt töltök itt, míg a fürdőben, amíg lezuhanyzok inkább csak becsuknám a szemem, amíg nem lenne pénzem a felújítására. :) Végül a fürdő és a wc felújítását ütemezném be egyszerre, egy időben.

2017. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:

"a fürdőben, amíg lezuhanyzok inkább csak becsuknám a szemem"


A fürdőben ahol lezuhanyozol én meg kinyitnám a szemem :D és tetszett a válaszod. :)

2017. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!