Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Díszlécnél hogyan lehet...

Díszlécnél hogyan lehet megoldani az alábbi problémát?

Figyelt kérdés

Az amerikai konyhánkat újítjuk fel, ami jelenleg teljesen fehér. Szeretnénk neki színt adni, így a plafon és a fal "színváltásra" szeretnénk végig díszlécet tenni (led és egyéb vezeték eltakarása miatt is). A problémám az, hogy egy falon végig beépített szekrény van plafonig. Ebben az esetben hogy lehet esztétikusan megoldani a lécek megszakítását?

Ezen felül nem nézne ki hülyén, ha csak a nappali rész fölött, L alakban helyeznénk el ledvilágítást rá, a konyha részen nem? Árban igazából már majdnem mindegy, csak valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy a konyhabútor tetejétől kezdve mindent meg hangulatvilágítsunk. :)



2017. nov. 27. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jól értem, de: ki lehetne nyitni azokat a szekrényajtókat ha a szekrény-plafon találkozásához is menne díszléc? Mert akkor oda is mehet. Ha nem: a szekrényajtókat is meg lehetne kurtítani pár cm-el felül, nem nagy meló.
2017. nov. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Plafontól földig ér és faltól falig. Tolóajtós, úgyhogy nem gond, csak fura lenne, hogy ott egyszercsak megszakad. Nemtudom elképzelni.
2017. nov. 27. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Most nem mondod, hogy ülsz a kanapén (vagy mittoménhol), nézegeted a díszléceket és az esztétikai problémáidon agyalsz?! Mondom ezt úgy, hogy magam is szeretem a harmonikus, szép megoldásokat. Bocs.
2017. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha magad is szereted, akkor mi a problémád azzal, ha valaki elgondolkozik azon, hogyan lehet valamit szépen kivitelezni, anélkül, hogy megvenném, feltenném és akkor jönnék rá, hogy ez így rusnya...?

Egyébként bármilyen hihetetlen napközben dolgozom, de azért van két percem válszolni.

2017. nov. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!