Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Villany Partnerszerelő kb...

Villany Partnerszerelő kb mennyiért nézzi át a belső hálózatot teljesitmény növeléskor?

Figyelt kérdés

Csak átnézés javitani nem nagyon kell mert nem rég lett felújitva a belső hálózat

Démász terület elsősorban, kinek mennyi volt?



2017. nov. 29. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű, mert felhívod őket, elmondod mire van szükséged, és kérsz rá egy árajánlatot.......
2017. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát csak körülbelüli árra lennék itt kiváncsi, hogy egyáltalán érdemes-e belevágni
2017. nov. 29. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt tudják ők megmondani ha felhívd és elmondasz mindent......

Alapvető dolog, a munkára árajánlatot kérni.

2017. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem került semmibe.Felhívtam a partner céget, egy hétre rá kiküldtek egy felmérőt (nem szakembert!). Kijött az illető méregette a villanyoszlop és a házbekötés közötti távolságot. A belső hálózattal egyáltalán nem is foglalkozott. Megkérdezte mekkora bővítést akarok, majd elment. Pár nap múlva kaptam egy árajánlatot 205.000 ft.ról. Ez tartalmazta az áramszolgáltatónak fizetendő 32A feletti rész árát, ez nekem 12A volt. Vakartam a fejem, de elfogadtam az árajánlatot. Egy hét múlva a Démász küldött egy csekket a 12A után, azt befizettem és vártam. Egy-két hét múlva telefonáltak, hogy jönnek. Ki is jöttek és közölték, hogy a csatlakozót kell kicserélni, valamint vésni kell a nemesvakolatos falat. Na ez nekem nem tetszett, erre elkezdtek telefonálni és megjelentek a Démászosok, akik megtekintették a bejövő vezetéket és rámondták az áment, vagyis azt, hogy elbírja a növelést. Megkérdezték a partner céget készítettek-e felmérést, amira közölték, hogy igen, át is adták. Ez alapján a Démászosok azonnal kicserélték a megszakítókát a kért nagyságúra és elmentek. Elment továbbá a partner cég is, akik akkor ott nem végeztek semmit. Ez májusban volt, azóta sem kellett semmit fizetnem.
2017. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2017. dec. 4. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!