Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülhet egy 57...

Mennyibe kerülhet egy 57 nm-es panellakás felújítása?

Figyelt kérdés

Panelprogramos, tehát a nyílászárók nemrég lettek kicserélve.


Wc, fürdőszoba, konyha plusz a 2 szoba teljes körű felújításáról lenne szó.


Festés, gipszkartonozás, glettelés, új wc, új kád stb...



2017. dec. 4. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg teljes és szaki csinálja és bútort is beleszámoljuk, akkor 6-7 millió legalább.
2017. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Legalább 6-7 millió? :O


Hát én azért ezt "kicsit" sokallom.

2017. dec. 4. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerülne egy ebéd, egy autó, egy nyaralás...?

Értelmetlen a kérdésed.

Milyen alapanyagokkal, milyen igényekkel, milyen munkadíjakkal, milyen munkafolyamatokkal...

Én nyáron adtam el az örökölt lakásom. 47 nm-es lakás volt, amit a vevő kb. 4 millióból újított fel teljesen.

Én tavaszra tervezem a 10 nm-es fürdőm teljes felújítását: anyag, munkadíj - együtt kb. 1 millát számolok rá.


Mit kell gipszkartonozni egy panelben?!

2017. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sok mindentől függ, alsó határ 3 M körül. Fölső meg nincs, mert lehet fürdőszobát csempézni márvánnyal, és/vagy sárgaréz kilincseket tenni mindenhová.
2017. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőrendű felújítás, de én a villannyal kezdeném, mert ez alap ha nincs kicserélve rézre a vezeték. Aztán víz, és burkolás, festés, beépített szekrények.

Kérj árajánlatot több helyről. és nagyban függ az ár a helytől is. Ha a kádnak nincs baja fölös cserélni.

2017. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk kb. 2,5 millióból jött ki, nyílászárók nélkül (azok már korábban ki lettek cserélve).

Teljes vízvezeték-rendszer, gáz-fűtéscsövek, teljes lakás burkolás, illetve parketta-csiszolás, fürdőbe kád, mosdó, csaptelepek cseréje, festés, új (olcsó) konyhabútor, új méretre gyártatott beltéri ajtók.

2017. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: plusz teljes elektromos kábel-rendszer csere, új világítótestek.
2017. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Mit kell gipszkartonozni egy panelben?!"


Plafont sikba hozni, eltüntetni a plafonról a vasalást és rejtett világítást (spotozast) csinálni.

2017. dec. 5. 14:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Na nekem ugyanaz lesz, vagyis van mint a 7-8 válaszolónak.
2017. dec. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!