Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel felső szintén érdemes...

Panel felső szintén érdemes alumínium redőnyt tenni műanyag helyett?

Figyelt kérdés
A műanyagot nem mozgatja a szél?

2018. jan. 27. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
A műanyagot elolvasztja a Nap és kevésbé szigetel, mint az alumínium. A mozgatás a sín fajtájától függ.
2018. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Tartósabb ès drágább az alu. A fehèr műanyag elèg jól bírja a napot. Általában ezt látni mindenhol.

A sin ma már belül jól passzol ès vèkony szőrű kefe van beragasztva, így nem zörögnek szèlbe.

Az alumínium meg nem hőszigetelő.

2018. jan. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2: Amit általában mindenhol látni, az alumínium, mert ez a legelterjedtebb. Elég nagy színválaszték van, mi fautánzatút akartunk, de 3 hét várakozási idő lett volna megrendelés után, ezért mi is a fehéret választottuk, azt kérik a legtöbben és az mindig áll raktáron:

[link]

2018. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A hőszigetelt alumínium redőnyök minden típusa golyóscsapággyal van szerelve, ami könnyű felhúzást, illetve leengedést eredményez, függetlenül attól, hogy a mozgatás gurtnival, zsinórral vagy motoros hajtással történik.

Az alumínium redőnylécek belseje környezetbarát hőszigetelőhabbal vannak kitöltve, ami tovább javítja a redőnyök hang és hőszigetelő tulajdonságát, valamint növeli a redőnylécek merevségét is.

Az alumínium redőnylécek színe bőséges színmintából választható, ezáltal szinte minden egyedi elképzelés és színkombináció megvalósítható az épülőfélben lévő, valamint a már készre színezett házak esetében is."


[link]


Amit kérdeztél, Kérdező, arra mindenre van válasz a redőnyösök honlapjain, és el is mondják.

2018. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ehhez kèpest sztem több a műanyag mert olcsóbb ès azt látni, mert elèg jól megkülönböztetni.

De az igènyek is változnak, tartósabbra voksolnok ma már.De a règi 10 èves műanyagok is bírják, règről ezek voltak ès maradtak is fenn többsègben.

2018. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ha felnézek a harmadikra az utcáról, nem éppen tudom megállapítani, hogy műanyag-e vagy alumínium.:) De még közelről se, mert ugye az alu belül van a műanyag burkolaton belül, tehát csak a súlyán tudod megérezni a különbséget, sehogy máshogy. A redőnyösökkel, a nagykerrel és a nettel folytatott konzultációból tudom, hogy a fehér alu a leggyakoribb rendelés.
2018. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt mozgatja a szél. Nekem a hálón alumínium van, ha erősen fúj a szél, akkor ezt is mozgatja rendesen. Egyébként árban 3-szor annyiba kerül mint a műanyag, a hőszigetelésről nem tudok nyilatkozni, hőérzetben nem jelentkezik semmi különbség. Egyébként is azt olvastam, hogy a redőny, még a műanyag is olyan mintha plusz 1rtg. üveg lenne, tehát összességében a tartósság ami tényleg jobb a műanyaghoz képest.
2018. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!