Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Utólagos víz és szennyvíz...

Utólagos víz és szennyvíz bevezetés?

Figyelt kérdés
Adott egy ház, amiben nincs víz és szennyvíz bevezetve, szeretnék benne egy fürdőszobát és egy konyhát kialakítani, ez esetben fel kellene törni az összes betont a házban, vagy van erre humánusabb megoldás?

2018. jan. 31. 17:58
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
De nem az ajzat fölött jön a cső a wchez, mi bonyolult ezen? Bejön egy cső a föld alól a fúrdőbe, ez csatlakozik a wc,hez, elágazik és tovább elmegy a kányhába.
2018. febr. 2. 22:40
 22/31 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki, hogy te nem érted, hogy mi mit mondunk, vagy pedig nem tudod elmagyarázni normálisan, hogyan akarod.


Ha a WC-ben az aljazat alatt fut a cső, akkor a konyhában nem mehet az aljaz fölött, mert a víz magától fölfele nem fog menni.

2018. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szerintem már van egy meglévő csöve a wc alatt, abba akar belecsatlakozni, csak ezt nem írta le.
2018. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Szar lenne, ha a szenyvízcsőben a konyhába jönne a víz...
2018. febr. 3. 10:19
 25/31 A kérdező kommentje:
Akkor leírom fordítva, szenyvízcső kivezet a konyhából a fürdőbe fal mentén, itt a föld alatt csatlakozik a wc szenyvízcsövével, majd a főld alatt kimegy a házból... sehol nem folyik felfelé a víz... de csak ti ketten nem értettétek mindenki másnak világos volt mi van.
2018. febr. 3. 12:18
 26/31 A kérdező kommentje:
Amúgy még nincs meglévő csövem, még semmilyen csövem nincs, mert még a kapu tövéven van a szenyvíz csatlakozási lehetőség a kertben, épp most ásódik a gödör a fürdő felé.
2018. febr. 3. 12:20
 27/31 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtad, hogy a föld alá is raksz csövet. Szerintem a többieket csak nem érdekelte.
2018. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Hol máshol hoznám be a csövet a plafonon? Eleve a föld alatt kell jönnie fagyhatár alatt, szerintem egyértelmű volt
2018. febr. 3. 20:38
 29/31 anonim ***** válasza:
Persze, nekem egy értelmű, hogy a föld alatt kell mennie, te akartad a falban vinni, és szó nem volt, hogy alá mész, de hagyjuk is. :D
2018. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Aki kicsit is k9nyít hozzá, tudja, hogy fagyhatár alatt kell jönnie, innentől kezdve rajtadkìvül mindenkinek egyértelmű volt itt is és facebookon is.
2018. febr. 5. 08:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!