Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen élvédőt lehetne tenni...

Milyen élvédőt lehetne tenni falhoz utólag?

Figyelt kérdés
Gondoltam ilyen praktiker obiban kapható fa élvédőre de nem tudom hogyan lehetne odatenni? Szilóval odaragasztani esetleg? Fúrni kalapálni nem szeretnék. Esetleg még mit javasoltok oda? Amikor festették azt a falat alapból lett odatéve fém élvédő de így is le van ütve kicsit és már látszik a fém. Ezért gondoltam valami másra külön de szép is legyen.
2018. febr. 24. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, valamelyik barkácsáruházban vettük. Nagyon sokféle volt, ajánlottak hozzá ragasztót is. Én szerettem az előző lakásban, most az újba is tenni fogok.
2018. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És fát vettetek? :)

Végre valaki tud segíteni nekem ebben!

2018. febr. 24. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán felragaszthatod szilóval, de kapható öntapadós is,bár az műanyag.

Ezt írd be a keresőbe :Falsíkra szerelhető sarokvédő.

Erre kiad egy webáruházat ahol sokféle van.

2018. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem fát vettünk, hanem fa hatású műanyagot. Sokkal többféle mintában és színben volt, na és olcsóbb, de még sem kelt gagyi hatást, főleg ha összhangban van a fal színével és a bútorokkal. Nálunk sokan megdicsérték a vendégek közül.
2018. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap láttam a "madaras teszkóban" fehér műanyag élvédőt 700 Ft-ért szálját. (festékosztályon)

Sima szilóval kell feltenni.

2018. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. febr. 24. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!