Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Feljött két sor járólap az...

Feljött két sor járólap az előtérben. Olyan hanggal, mintha petárdákat durrogtattak volna a helységben.2-3 hete hallgatom, ahogy recseg. Nincs padlófűtés, kb.20 éve lett lerakva. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mostmár a feljött lapok környékiek is recsegnek, sőt pattognak.

Szerkezeti süllyedés lehet? Alatta garázs van, lementem de nem láttam sehol sem repedést, se a betonon, se a födémen.



#járólap #süllyedés #szerkezeti #járólap recsegés #járólap ropogás
2018. márc. 5. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hideg miatt nem bírta tovább.
2018. márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, a hideg, meg az, hogy nem volt rendesen aládolgozva az anyag, és kevés helyen tapadt...
2018. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felfagyott, ahogy nekem is.:(
2018. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
20 év után ez már előfordul. Nálunk is volt ilyen, egymás mellett 6 lap "ugrott fel". Egyszerűen a hőtágulástól megadta magát.
2018. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Egyszerre 8 lap jött fel, ilyen "lapos nyeregtető" alakban feszült egymásnak, most, hogy kiszedtem, roppanások kíséretében kezdett elengedni a többi lap is. Úgy fest rakhatom újra az egész szobát.

Pedig 15 foknál hidegebb nem volt a helységben.

2018. márc. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!