Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Érdemes rábízni a gázszerelőre...

Érdemes rábízni a gázszerelőre a készülékek beszerzését?

Figyelt kérdés
Gondolom kap törzsvásárlói kedvezményt...
2018. márc. 6. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben tovább adja a kedvezmény igen . De ezért érdemes kinézni utána járással pár típust és ha ezekből a hirdetésektől ettől olcsóbban hozza hajrá .
2018. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy 3 kw-os konvektor vajon elég egy 60 légköbméteres szobába? Nincs szigetelve, régi faablakok vannak.
2018. márc. 6. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:

A biztonságos beszerelésért a gázszerelő a felelős .

A garanciális papírt neki kell aláirni,mert különben garancia sincs .

Ha van lakás bíztositásod,és netán a készülék okoz kárt,a biztositó is csak így fizet .Nagyon sokan ezt nem is tudják .

2018. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy melyik készülék mennyit tud,arra szerelőknek nagyon jó rálátásuk van .Ne azt nézd mennyi esik le a szerelőnek,neked legyen megfelelő,így te is nyertél az üzleten .
2018. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát a nevemre kell hogy szóljon készülék számlája?
2018. márc. 6. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gázszerelő hozza attól még szólhat a nevedre. Ilyen esetekben az szokott lenni sok szerelőnél hogy egy bizonyos márkát favorizál. Egy két helyen vásárol ott lehet kapni megbízható is a márka. De pl internetes vásárlásról soknak fogalma nincs ahol olcsóbb sokszor mint a boltban. Akciók vannak. Számtalan jobbnál jobb készülék közül válogathatsz. Itt a lényeg hogy tudd mekkora teljesítményű kell. Onnantól kezdve már te is nézelődhetsz. Lehet találsz sokkal kedvezőbb árút. Ez nem azt jelenti hogy a szerelő át akar verni csak ő ragaszkodna a megszokotthoz. A klímával voltam így. Minden áron a szerelőbakart hozni 180 ért. Én 135 - ért vettem pont ugyan olyan jót mert találtam akciósan egy kiváló márkát. A szerelő is elismerte hogy épp olyan jó mint amit ő hozott volna. Megspóroltam 45 ezret
2018. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol árulják a gázkészüléket,ott pontosan megmondják neked,hogy elegendő lesz-e a helyiség vagy ház befűtéséhez. Viszont annak nézz utána,hogy a leszerelt állókészülék helyett csak állót,a falra szerelt helyett csak ugyanilyen lehet beszerelni...pár éve ezt beszélték.Meg kellene kérdezned ahonnan veszed a készüléket,hogy beszerelik neked (garancia) mennyiért? Ha sok év garanciát adnak (emiatt szerelnék be)akkor nem érdemes velük foglalkozni.////6-7 éves garancia esetén u.m.termékárfüggő de a vásárolt termék min:100%-át,150%-át veszik el tőled garanciavállalásként.Ólcsóbb,ha 3 évente kidobod a régit!
2018. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!