Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan cég, vállalkozás...

Létezik olyan cég, vállalkozás vagy bolt (vagy hasonló) akik vállalják itthon nem kapható termékek beszerzését?

Figyelt kérdés

Létezik olyan lehetőség, hogy meg lehet bízni céget vagy üzletet azzal, hogy beszerezzék az itthon nem kapható terméket? Rengetegszer azt mondták:- rendeld meg ebay-ról. Nekem ez nem szerencsés több okból sem. Az egyik fő ok, hogy az postán érkezik és amelyik városban lakom, ott nem vagyok bejelentve az ideiglenes lakcímre, mert jelenleg munka miatt rengeteget kell utaznom az országban. Panzióba vagy hotelbe viszont nem lehet bejelentkezni. Sajnos volt, hogy megrendeltem, előre neten ki is fizettem, de a postán nem adták ki a csomagom a lakcím eltérés miatt.

A másik jelentős ok a kommunikáció. Lehet hogy szégyen, de részemről nem beszélek angolul. A másik két nyelven, amiken jól kommunikálok, nem lehetséges az eladókkal. A gugli fordítót meg inkább kihagynám. Valamint , de nem utolsó sorban, sok dolgot úgy adnak postára, hogy a csomagolás eléggé silány. Persze állnám a felárat érte, de ezt is előzetesen az eladóval kellene egyeztetnem, amivel szintén gondom volt már az eltérő idegen nyelv miatt.

Szóval, szükségem lenne olyan lehetőségre, hogy megbíznék céget vagy vállalkozást, hivatalosan szerződéssel vagy írásbeli megállapodással, hogy szerezzék be nekem az adott terméket és én a termék árán felül az ő munkájukat is fizetném. Vagyis, hozzájuk érkezne a csomag és vállalnák a kommunikációt az eladóval. (Magasabb értékű használati tárgyakról lenne szó, pl: táska, cipő...stb)

Létezik ilyen cég?



2017. jún. 18. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez cég, mert valószínűleg sokat kérne.


1. Ma már nem kérnek lakcímet postán küldemény átvételére ha a címzett megy érte.


2. Inkább kérj meg egy havert akinek van E-Bay és PayPal regije, ő jelképes összegért biztos rendelne neked, akár az ő nevére és címére is, jobban jársz, mint egy céggel.

2017. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos kérnek címet. Most is folyamatban van egy csomagom, amit nem vehettem át és visszaküldik. :(

Nincs ilyen ismerősöm, akit meg tudnék kérni. Sőt, a volt párkapcsolatom miatt megszakadtak a régi barátságaim is. Jelenleg nagyon sokat dolgozom és utazom is munka miatt (építő ipar), így pillanatnyilag időm sincs újabb barátságokat kötni.

2017. jún. 18. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Abba nem mennék bele, hogy kell-e cím ezen ne vitatkozzunk. Postán dolgozom és meg kéne kapnod. Esetleg cím helyett postán maradó-ra kéred és akkor annak kézbesítik aki jelentkezik érte, ez meg ugye te leszel mert te tudod, hogy mikor és melyik postán lesz a termék.
2017. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyen céget:


[link]


Elvileg olyan termékek rendelését vállalják, amit az eladó nem szállít Magyarországra, de szerintem megegyezés kérdése és bármit megrendelnek neked.

2017. jún. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Néztem rengeteg olyat is, amit ide nem vállalnak, pont jó, ha ők igen :)
2017. jún. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!