Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Oldalfalon hogy mutat a...

Oldalfalon hogy mutat a függönysín?

Figyelt kérdés
Ha oldalfara rögzítünk függönysínt (ezt ugye általában menyezetre szokták), a hozzá kapható tartókkal, az mennyire nézhet ki jól a valóságban? Pl A fali tartók nem csúfítják el nagyon?

2018. márc. 9. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam: [link]
2018. márc. 9. 18:56
 2/5 anonim ***** válasza:

A 3m-es és annál magasabb lakásokban nem a plafonra van szerelve a karnis, hanem az ablak fölé és teljesen normálisan néz ki, a plafonon lenne furcsa.

Csak te a plafonkarnishoz vagy szokva, de hidd el ezt mások észre sem veszik. Ráadásul az oldalfali szerelvény ki sem látszik, mert nem felfelé, hanem lefelé kell fordítani.:)

2018. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem falra szerelés esetén akkor már jobban tetszik a hagyományos karnis, amit rengeteg, modern változatban is lehet kapni. Nekünk pl. fém van.

Viszont ez sem néz ki hülyén, ha neked ez tetszik. A fali tartók igazán ki sem fognak látszani a függöny mögül. Azt meg garantálom, hogy senki másnak fel sem tűnik majd rajtad kívül.


Nálunk nincs nagy belmagasság, de a nyílászárók fölött még van kb. 60 cm. Nem szerettem volna plafonig függönyt.

2018. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megveszem szerintem akkor ezt:)
2018. márc. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!