Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A vizet hanyas henkóval...

A vizet hanyas henkóval vezessem,16 vagy 20?

Figyelt kérdés
Mert vannak nekem ithon zsír új idomok. De 20 as a méretük, jó lenne he nem kéne vennem.
2018. márc. 23. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A 16-os 1/2" vascsőnek felel meg,..ez maximum 3 fogyasztót tud megtáplálni kielégítően.

De maga az alupex cső az,.. ami fajlagosan sokkal olcsóbb,mint az idom,úgyhogyha a 20-as idomaid vannak eleve akkor vegyél inkább 20 csövet.Számold ki hány M-re van szükséged,és adj hozzá biztonsági +10-15%-ot

2018. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha jól értem a 20 asssal jobb,? Mert a 16 max 3 helyet tud el látni? Akkor nyugodtan vihetem végig 20 asssl a wc hez meg a csapokhoz is?
2018. márc. 23. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a meleg vízhez való 5 rétegű cső igaz?


Mindenesetre a 20-as(3/4") az átlag felhasználóknak bőven elég. Sőt még sok is,ha a bojler vagy amire rá akarod kötni csak fél colos(feleslegesen nagyobb,ha a bojler vízleadó teljesítménye a kisebb térfogat miatt lecsökken). De ha már ez van,akkor bekötheted ezzel is.

2018. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Persze hogy viheted,..akár 32-es csővel is akár. A tervezéskor a beépítési árat(mennyibe fog kerüli= A-Z ig a vizes munka) szokták figyelembe venni,oda vesznek csak nagyobbat ahová az igény MEGKÖVETELI! Az hogy vastagabb a hordozó cső..az teljesen mindegy

2018. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!