Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig 90%-ban én írtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig 90%-ban én írtam neki, hogyan vezessem rá, hogy ő is írjon?

Figyelt kérdés
Nincs ezzel gond,de úgy gondolom elkényelmesedett és azt várja úgyis írok. Mikor írok szinte azonnal érkezik válasz és indul a beszélgetés. Hogyan vezessem rà,hogy ő is kezdeményezzen? Eleinte ő volt aki írt,de végül megfordult. Nem akarok már nyomulni,viszont attól tartok,akkor meg nem ír,mert nem akar zavarni.
2018. márc. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne írj rá pár napig és utána írj rá és hozd fel viccesen, hogy azért szomorú vagyok, hogy nem írtál. Velem is ezt csinálta az egyik barátom, aztán leesett.
2018. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy amikor elköszönsz, írd azt, hogy "majd holnap írj,szia :)"
2018. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem pont ez volt/van. Szinte mindig én kezdeményezek, ami engem is zavart egy kicsit, én se akartam nyomulni meg semmi. De ma ő írt rám! (oké, ennek nincs sok köze a kérdéshez) Szerintem vagy ne írj rá egy ideig hátha ő ír, ha meg nem akkor írj rá. Én megkérdeztem, hogy mivan és azt mondta, hogy jól esik neki ha keresem és ráírok. Szóval átérzem a helyzeted. Ha gondolod írj bátran privátba. :)
2018. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én általában játszok vagy valamit olvasok neten, szóval nem lógok 0-24-ben a facen és nem látom ki van fent, viszont ha rám írnak, akkor egyből visszaírok, lehet az illető is ilyen. Ne gondolj egyből a legrosszabbra!:D
2018. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!