Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Sütő alsó kihúzható ezüst...

Sütő alsó kihúzható ezüst színű fiókjának festéséhez rozsda miatt mit lehet használni?

Figyelt kérdés
Hammerite festéket javasolt a szakim, de mások szerint az nem elég hőálló. A hőálló spray verzió viszont csak fekete színben van.. Van valami egyszerű és nem túl drága megoldás, ami egyszerre megszünteti a rozsdát és burkolja a felületet mintha új lenne a fiók belseje? Köszönöm a válaszokat/megoldási opciókat..

#otthon #felújítás #festés #sütő #Hammerite #hőálló rozsdásodás gátlás
2018. ápr. 6. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Rozsdamaró, smirgli vagy drótkefe és ki mondta, hogy hőálló csak feketében van?

[link]

2018. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen festéket sem .
2018. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drótkefe,vagy korong flxre.Rozsda maró,megint drótkefe,korong,rozsdamaró és ezt addig még el nem tűnik a rozsda.Ez után meg még e Tescóban kapható ezüst kipufogó festék is bírja 1 200-ért 400ml és hőálló.
2018. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ez spray.Nem kell maszatolni,csak fújni.Az első begyújtáskor nem szabad sütni benne,ha nem meg kell várni még ráég ,elmúlik teljesen a szaga.
2018. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Bár nekem azt mondták, hogy mindenképpen hemmarite kell első körben rozsda lekaparása után, mert különben a rozsda átüt majd a felszínen.. Sajnos nem bírtam lekaparni vagy drótkefével annyira leszedni a rozsdát, hogy semmi nyoma ne maradjon, tehát hogy kvázi újnak nézzen ki.. Így fehér hemmarite + hőálló fehér spray lesz rátéve, és csak remélem hogy nem lesz baja.. Bár kacérkodom a gondolattal, hogy még kapirgassam tovább és ne tegyek rá semmit végül...
2018. ápr. 16. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!