Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire szabalyos a hetvegi...

Mennyire szabalyos a hetvegi lakasfelujitas? Mennyire vagyunk kotelesek elviselni?

Figyelt kérdés
Alberletben lakunk es felettunk felujitanak es ma is zajongjanak! Mit tudnank tenni?

2018. ápr. 15. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
vasarnap nem zajonghat, egyszer mi fúrtunk vasarnap, erre feljött ez szomszed h kihívja a rendőrseget.
2018. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem szabályos, nem zajonghat. Nyugodtan kihívhatod a rendőrséget, ha a megemlítése, a törvény ismertetése nem használ.
2018. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Jobb ha elviseled,előbb végeznek .Aki feletted lakik,az a saját otthonát alakitja ,amire te nem vagy képes,ezért vagy albérletben .A rossz májuság vezérel inkább .

Hívhatsz bárkit,nem fogják a munkát leállítani,mert tudják egy család otthonáról van szó .

Ha kitudódik ti vagytok a feljelentők,később alaposan be is fognak nektek tartani .A "hála" nem fog elmaradni .

2018. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Le van írja a házirendben hogy mettől meddig lehet.

Olvasd el.

2018. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a vállalkozó közölte, hogy vasárnap tilos zörögni, ès kizárólag csendben vègezhető munkát tud csinálni, különben feljelentik. Erre meg nincs szüksège
2018. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Semmit. Ez minden társasház velejárója. Majd ha te felújítasz, ő ugyan úgy végighallgatja. Reggel 8 előtt és este 8 után azért nem illik zajongani.

Egy penthouse lakás nem hiába drágább. Ezt el kell fogadni.


Emlékszem, egyszer kint voltam egy ügyfélnél, épp elkezdtek vésni a munkások, amikor megjelent az ajtóban egy 40 körüli férfi. Kérdeztük mit segíthetünk, mire ő elmondta, hogy 12 órás éjszakás műszakból jött haza és szeretne aludni. Mondtuk neki, hogy sajnos ennél csendesebben nem vés a gép. Nézte az 5 burkolót, a tengernyi cuccot, a hiányzó ablakokat, aztán megjegyezte, elmegy az anyósához...

Sajnáltam de, ez van ilyenkor.

2018. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vasarnap delutan mennyire viseljuk???
2018. ápr. 15. 13:53
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos nagyon kevés az épitőipari,főleg jó szakmunkás.

A felújitók viszont annak vannak kitévé,amikor időpontot mondanak a munkára azt kell elfogadni.Más időpontokban cégnél,vagy külföldön dolgoznak.

Ezt te honnan tudnád,még 1 csempét sem ragasztattál fel .

Úgy látom vannak mások is akik úgy látják ahogy én.

Én is felújitatok ,és egy lakó sem dühöng .

Drukkolnak,mennél előbb túl legyünk rajt .

2018. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lesz olyan, hogy neked kell zajonganod másnak nem megfelelő időpontban. Akkor is hőbörögj majd...

Tolerancia... ezt a szót jegyezd meg.

2018. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Asztalos vagyok, mikor hétvégén fél évben egyszer kijön a rendőr, megbeszélem velük, megígérem, hogy abbahagyom, elkezdek pakolni, ők elmennek, én k8pakolok és dolgozom tovább.
2018. ápr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!