Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagyáruházakban kapható...

Nagyáruházakban kapható bejárati ajtó gyengébb minöségü, mint egy nyilászáró szaküzletben kapható bejárati ajtó?

Figyelt kérdés
Egy barkács üzlet újságában sokkal olcsóbban ( 70 ezerrel) láttam szinte ugyanazt az ajtót, amit meg akarunk rendelni egy nyilászáró üzletben. A leírás szerint is hasonló, szigetelt, több légkamrás üveg stb.

2018. júl. 10. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért 70ezer nem kis pénz. Valami oka biztos van, alaposan meg kell nézni. Ami meg a papíron van?? Hmmm, az mindent elbír.
2018. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyáruház nyomott áron vásárolja eleve, nem úgy mint egy kis üzlet.

Amúgy látatlanban honnan tudnánk, hogy van-e különbség?!

2018. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én már jó pár praktiker-es meg obi-s műanyag bejárati ajtóval találkoztam, párat építettem is be.

lényegesen gyengébb minőségűek ezek a barkácsáruházas ajtók, egy megrendelésre gyártotthoz képest.

silány a zárszerkezet, a zsanérok gagyik, a tokban alig van vasalat.

mindenből kb a legolcsóbb van belerakva.

volt olyan praktikeres ebből a 70 ezres kategóriából, ami 1 hónap után annyira elvetemedett a melegtől, hogy nem lehetett bezárni, szerencsére volt még annyi állítási lehetőség rajta, hogy a deformálódást ellensúlyozza.

meg a másik, nyilván beépítési garancia nincs ezekre az áruházas ajtókra, csak ha a saját alvállalkozójuk építi be plusz pénzért.

így ha bármi gond van vele, garancia nélkül 10-15 ezer alatt nem úszod meg a kiszállást és javítást.

2018. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. válaszoló nagyon szépen köszönöm a segítséget! Nagyon hasznos volt, amiket írtál, így mindenképpen a nyilászáró szaküzletben rendelem meg az ajtót.
2018. júl. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!