Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel erkély drótos üveget...

Panel erkély drótos üveget hogy kéne cserélni?

Figyelt kérdés

5 különböző üvegest hívtam ki, hogy legyen szíves árajánlatot adni. Ebből egy jelent meg, a többi csak ígérgetett, hogy majd egyszer jön...


Amelyik kijött pedig olyan horror áron csinálná meg, hogy a biztosítás csak a töredékét fedezné a munkának.


Szóval elfogyott a türelem, szeretném én megcsinálni, a felújítás nagy részét amúgy is magam végeztem.


Csináltam új fém keretet az üvegnek, mert az előző nagyon öreg volt. Az öveget megveszem majd, csak nem tudom mibe tegyem bele.


A régi gitt ágyba volt téve, de szerintem manapság már nem így csinálják. Vagy mégis?


Akinek van tapasztalata légyszi segítsen!


Köszi!



2018. szept. 11. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Én szélvédő ragasztóval ragasztanám bele.
2018. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom, hogy a belső oldalról kiveszem az üvegezőlécet (alu, fém) vagy gittet. Itt az egyetlen probléma az üvegezőléc rögzítésének eltávolítása. Csavar stb lefúrása... Az üveget 95%-ban egyben veszem ki, további törések nélkül. Kitakarítom a falcot (az üveg helyét), amit rendszerint felcsiszolok (ha nincs rettenetesen szétrohadva, mert a víz az üvegről oda folyik le) rozsdagátló alapozóval kezelek. Ezt követően az üvegtáblát szilikonprofillal körbekerítve rakom be. Az üvegezőlécet előrefúrt lyukon àt önmetsző csavarral rözítem.
2018. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!