Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Halkabb lesz a laminált parketta?

Halkabb lesz a laminált parketta?

Figyelt kérdés
Pár hete raktuk le a laminált parkettát a nappali és a konyhába ez egy tér 50nm.Jól néz ki csak eléggé hangos több helyen is recseg ropog.A parketta alá isofloor szivacsot rajtunk szerintem 5mm est.Az ajzatatbeton vízbe van de azért nem tükörsima.Szerintetek idővel halkabb lesz valamennyivel?Igazodik valamennyivel a parketta?

2018. szept. 12. 15:30
 1/4 Libers Pertz ***** válasza:
Határozottan.
2018. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne ropognia.

Alá ment a sitt?

2018. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Párazáró fólia fölé ez a isofloor "szivacs" csak ez túl vékony szerintem.Már akkor sem tetszett amikor vettük de rábeszélt az eladó.5mmes kis lófasz.Én a régi göngyölt vastag szivacsot akartam venni szerintem az jobb lett volna.A parketta ropogása szerintem az aljatbeton egyenetlenségei miatt van.Azt nem tudom hogy örökre ilyen marad e vagy igazodnak e valamennyire egymáshoz.
2018. szept. 12. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lett vízszintesre kiöntve, soha nem lesz jobb, sőt egy idő után szépen lesüllyed és szétnyílik.
2018. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!