Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerinted reális ár ma egy 4...

Szerinted reális ár ma egy 4 nm-es fürdőszobáért 600 ezer forintot kérni?

Figyelt kérdés
Ez csak a munkadíj lenne, minden más anyag, burkolatok szaniterek ezen kívül.
2018. okt. 14. 15:12
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elvileg a héten jön a vizes megnézni, majd mondom neki.
2020. máj. 26. 20:31
 22/53 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy csináld magad a bontást, mert folyamatosan többesszámban beszélsz.


Tehát arra gondoltam, hogy van egy férfi is a történetben.

2020. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

Hát igen, a hasonló árak miatt mi szépen nekiálltunk, és a vízszerelésen kívül (nem akartam eláztatni azbalsó szomszédot) minden saját kezűleg lett felújítva.

Sokáig tarott de baromi jó lett.

A csempe, járólap bontás 4 helyiségben, kád mosdó, konyhaszekrény leszerelése 1 nap alatt megvolt haverok és sok sör társaságában.

2020. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
91%
Mi hasonló méretű furdőszobát újítattunk fel 1 hónapja. Kádat kiszedték, ytongból építettek zuhanykabint. És hasonló árajánlatot adtak, elfogadtuk, de nagyon szépen és precízen dolgoztak. A munkadíjban volt bontás, glettelés, falazás, aljzatkiegyenlítés, burkolás, fúgázás. Sittszállítás 50000 ft volt, sittes zsákokkal. Viszont gyönyörűen és tisztán dolgoztak. 7 munkanap alatt megvoltak, ahogy előre megmondták. Porolással vigyáztak, minden nap takarítottak maguk után, a munkaterületet is rendben hagyták itt. Értem én, hogy ezeket "mindenki meg tudja csinálni". De ez mégis szakmunka. És mi kiváló szakembereket fogtunk ki. Jó lenne, ha sok ilyen szakember lenne mindenféle szakmában. Igaz, a jó munkának ára van. De a mi fürdőnk 7 munkanap alatt megvolt, nem kellett hozzá 2 év, mint a kérdezőnek.
2020. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
A fürdőszoba azóta is szétverve, a vizes munkák elkészültek. Egyszer kaptunk egy jó árajánlatot, 420 ezer. Megbeszéltük az emberrel, hogy részünkről oké, amikor tud kezdheti csinálni. Mikor eljött megnézni és meglátta a házat, azonnal feltolta 200 ezerrel az árat. Így visszamondtuk. Többen azóta milliós árat mondtak... Ennyiért kiegyenlítenék a falat, meg felraknák a csempéket, ennyi lenne a munka. Számomra ez döbbenetes, nem értem hogy kerülhet ennyibe egy kis lyuk fürdőszoba, 3 évvel ezelőtt egy komplett lakást újítottunk fel 4 millióból, úgy hogy tégláig le volt verve minden, és igen magas színvonalú dizájnos lakás lett. Majdnem ennyibe kerülne a 4 négyzetméteres fürdőszoba is, ha ezt az árat elfogadnám. Gyakorlatilag kb. 3 napos munkáról beszélünk, fél nap kijavítani a falat, az szárad, követkető fél nap kikeni vízszigetelővel, az is utána szárad, aztán egy nap alatt felrakja a csempéket. Tehát úgy is meg lehetne csinálni, mikor van valahol egy kis szünet másik munkában... Nem értem.
2020. okt. 30. 16:09
 26/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, 2 éve húzzátok ezt a fürdőszobát. Ennyibe kerülnek a szakmunkások és kész. Ezt el kell fogadni. Te is azt szereted, ha megfizetik a munkádat, nem igaz? Egyszerűbb volna, ha elfogadnád, hogy ez ennyibe kerül, és megfizetnél egy jó szakembert. Mert a jelek szerint vagy soha nem készültök el vele, vagy fizetsz valakit, aki megcsinálja. Minél tovább húzod, annál drágább lesz, mert az árak csak felfele mennek. Vagy leteszel végleg arról a fürdőről. Ha Budapesten ban, én tudok ajánlani szakembert, aki nálunk dolgozotz. Ők tényleg jó munkát végeztek. A 24es válaszoló voltam.
2020. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Pest megyében tudok 2 embert , de a Budaörs platformban is van szaki , József is tud embert vagy maga is elvállalja ha belefér neki időben . Sajnos vagy trogerek linkek olcsón vagy drágán vagy húzzak az időt az árakat mert megtehetik . Lehet irtam anno privát de nem emlékszem .
2020. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Lassan révbe érünk. Megérte kivárni a megfelelő időt. Kedden felraktam egy hirdetést egy szakikereső oldalra, özönlöttek az ajánlatok. Pénteken már többen jöttek megnézni, és 400-500 ezres ajánlatokat adtak. Megállapodtunk valakivel, szerdán kezdenek is! Ami azt jelenti, hogy egy hét alatt találtam embert, korábban leghamarabb fél év múlvára mondták, hogy tudnak kezdeni, és azt is egy millióért, de egy millió kétszázezres ajánlatot is kaptunk. Nagyon profi szakembert sikerült találnunk, 30 év tapasztalattal a háta mögött, és elég komoly céggel, az összes többi munkát is meg tudják csinálni, kezdve a vízszereléstől a festésen gipszkartonozáson át, mindent. Mondtuk is neki, hogy akkor övé a többi fürdőszoba, szoba, wc is szépen sorban. A szóban forgó fürőszobáért 420 ezer forintot kér, annyit, amennyire kb. eredetileg is gondoltunk. Ez ennek a reális ára. Írok még ha kész van, ha valakit érdekel esetleg képeket is mutatok majd.

24-es, akit te mondtál, ő nem vállalta mert extra nagy burkolatokat vettünk, és ő nem dolgozik olyannal. Rögtön mondta a telefonban, szóval nem is jutottunk tovább.

2021. febr. 7. 17:19
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtával dicsérd a napot..
2021. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Zajlik a munka, nagyon szépen dolgoznak. Hétfőn már burkolnak, a falak készen, most a zuhanyzó lejtését csinálják, semmi gond nem volt még velük, nagyon profik, itt vannak négyen minden nap. Ha kell valakinek az elérhetőségük írjon privátban.
2021. febr. 12. 13:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!