Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerinted reális ár ma egy 4...

Szerinted reális ár ma egy 4 nm-es fürdőszobáért 600 ezer forintot kérni?

Figyelt kérdés
Ez csak a munkadíj lenne, minden más anyag, burkolatok szaniterek ezen kívül.
2018. okt. 14. 15:12
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Nem kell vágni, mert pont kijön. Eleve a nagy lapot drágábban rakják, ezt tudtuk is.


37-es nem mondtam, hogy olyan gazdag vagyok egyrészt, másrészt meg azért ekkora a fürdőszoba, mert használtan vettük a házat, és anno így lett megépítve. Elhiheted, ha magamnak építettem volna nem ekkora lenne. Viszont minden hálószobához tartozik egy ekkora fürdőszoba, így viszont nem is annyira vészes, és van külön mosószoba.

39-es neked mi bajod van? Miért fáj neked az, hogy nem hagytam, hogy lehúzzanak?

2021. febr. 15. 14:52
 42/53 A kérdező kommentje:
38-as te vagy a hülye. :D Nem gondolod, hogy majd az obiban veszek csempét 3000 forintért?! Életem végéig itt tervezek élni ebben a házban, szeretném megcsinálni a saját ízlésem szerint.
2021. febr. 15. 14:53
 43/53 A kérdező kommentje:
Egyébként meg mire mindent megcsinálnak, keresnek kb. 4 millió forintot másfél hónap alatt, tehát nem járnak rosszul egyáltalán.
2021. febr. 15. 14:56
 44/53 anonim ***** válasza:
Egészségedre
2021. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Én nem azt írtam hogy fáj a lehúzás . 600 ezer munkadíj sok egy normál fürdőnél, de te már luxus kategóriát akarsz a legolcsóbban megcsináltatni. A bolt az biztos nem vert át főleg a 80 ezres wcvel.
2021. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Nézd, most kaptam több mint 20 árajánlatot, mindegyik 4-500000 forint volt. Ez is azt mutatja, hogy ez ennek a normál ára, így a nagy lapokkal. Nem a legolcsóbban akartam, de azért nem mindegy, hogy egymillióért vagy 500 ezerért csináltatom meg. A másik fürdőbe most vásárolom meg a dolgokat, találtam egy mosdótálat 115 ezerért, eldöntöttem, hogy azt szeretném, de körbenéztem máshol is, és megtaláltam ugyanazt 40! ezerért. És nem érzem magam hülyének, hogy nem 115-ért veszem meg, hanem 40-ért. Nem tudom ti hogy álltok anyagilag, ha nálatok számolatlanul áll a pénz és minden mindegy annak örülök.
2021. febr. 16. 09:02
 47/53 anonim ***** válasza:
Persze írtam is hogy 1 misi és 600k nagyon sok. 800ért van az enyém mindennel együtt és attól még hogy nem félmilliós a csempe még mutatós és jó minőségű. Viszont ha szarul van felrakva akkor azt szívhatod. Ha eltör egy csempét véletlen nem mindegy hogy mennyiért pótolható amit aztán a munkavállaló fizet meg. Mint ahogy írták korábban rohadt nagy a felelősség.
2021. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Igen, nagy felelősség. Ezért is volt többek között nehéz embert találni, aki egyáltalán rakott már ilyet és meg tudja csinálni. Pont ma lett készen, teljesen le van burkolva a fürdőszoba. Nagyon szépen dolgoznak, szerencsém van velük tényleg. Én amúgy mindenkinek elmondtam korábban is aki itt volt, hogy úgy adjon árajánlatot, hogy van még itt munka bőven, de senki nem látott tovább ezen az egy fürdőszobán. Pedig ők most tényleg jól járnak, mert megkapták itt az összes munkát, és ezentúl bármi lesz őket fogom hívni, meg az összes ismerősömnek is ajánlani fogom őket. Hatalmas mázlim van velük, mert tényleg mindent meg tudnak csinálni, univerzálisak.
2021. febr. 18. 19:59
 49/53 anonim ***** válasza:
És végül mennyiért csinálták?
2021. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
A fürdőszoba külön 420 ezer. De kapnak még másik 500 ezret a szoba burkolásáért, festéséért. Aztán ha kész megyünk át a másik szobába, ott is a fürdővel kezdenek. Bár oda normál méretű csempéket veszek, de viszont lesz előtte bontás.
2021. febr. 19. 06:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!