Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudtok jó megoldást ház...

Tudtok jó megoldást ház vizesedésének megállítására, sávszigetelésre, salétromtalanításra?

Figyelt kérdés
Injektálós műgyantázás vagy Aquapol vagy lemez utólagos bepréselése megoldásokat említettek emberek, melyik lehet jó?? Tudtok kivitelezőt ajánlani?

#felújítás #szigetelés #vizesedés megállítása #salétromtalanítás #sávszigetelés #utólagos javítás
2018. okt. 17. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Rozsdamentes acéllemez ill. műanyag lap berakása közvetlenül az alap fölé a legalsó téglasor alá. Ez biztosan jó megoldás, eredményét saját magam láttam.


Kivitelezőt? Hol? Szabolcsban vagy Zalában? Nem fog a szaki az ország túlsó végére elmenni a kedvedért.

2018. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igen valóban nem írtam: Budapesten lenne a ház..

Illetve ezt a javasolt technikát nem tudom, hogy minden kész ház alá utólag is be lehet építeni? ráadásul régi társasházról van szó... Köszönöm..

2018. okt. 17. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Aquapolt semmiképp se. Nekünk volt, nem hatékony, alig ért valamit és évek múlva ugyanúgy vizesedett.
2018. okt. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Győrben ill. környékén tudnék ezzel foglalkozó vállalkozókat ajánlani.


Nos, biztosan be lehet építeni utólag, mert ez tipikusan utólagos megoldás annak, aki vett egy öreg házat és vizesedéssel küzd. Én eddig mindig családi háznál láttam ilyet (ill. téglakerítésnél), tehát biztosra nem merem állítani, hogy akármilyen magas háznál (nagy terhelés alatt levő falaknál) lehetséges ez.

Szerintem keress rá úgy, hogy "falátvágásos vízszigetelés" és aki ezzel foglalkozik, a konkrét épületre biztosan tud választ adni.

2018. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hű Nagyon KÖSZÖNÖM a konkrét javaslatot és sajnálom, hogy csak Győrben lehetséges.. Az AQUAPOLOS technológiának én is utánanéztem és a horror áron kívül pontosan azt olvastam mindenhol, hogy nem hatékony.. Viszont pont ők a saját ajánlatukban azt írták, hogy nem működhet a ház esetében a falátvágásos technika, mert gondolom összedőlhet a ház, vagy mert pl haza-beszélnek... Nem tudom, de akkor így azért mindenképpen rákeresek.. KÖSZÖNÖM!!!
2018. okt. 18. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!