Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy garázst szeretnék lakhatóv...

Egy garázst szeretnék lakhatóvá tenni. Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Van egy jó alap vakolat réteg de nem lett befejezve tavaji.

Bútorok megvannak és rengeteg fa anyag van bent, (osb lapok gerendák lécek raklapok) A tető 15db pala lemez ami cserés gerendával.

Villany gáz és fa tüzelésre is ki van alakítva. A fal 90%-a műanyag lambéria 2m magasságig. Beton alapzat van egy 10cm lyuk a többi 40 éve szép állapotban szürke 40cm vastag beton. A fal zsalu vasalva téglázva. Nem akarok luxust csak hogy kinézzen.

Az előfal kapu magasság 2m a hátfal 3m téglalap a:4m b:~8m.



2018. okt. 19. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ahogy írod, villany, gáz, víz van, akkor mi a gond? :) Felújítás meg kinek mi... én festeném, esetleg a padlót kicserélném, ilyesmi. Mondjuk egy laminált parketta az nem kis összeg tényleg. A glettelést, festést meg tudod oldani magad is, így jóval olcsóbb.
2018. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lakhatóvá lakhatóvá teheted de, hogy lakhatási engedélyt kapj rá, az kizárt.
2018. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
100000 lenne a tető azt kikalkuláltattam. Lakni nem akarom csak bulizni haverokkal. Êpp kifizettem a hitelt magam kipofoztam de nem tetszik.
2018. okt. 19. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz bele már kiépíteni semmit (konyha, mellékhelyiség), akkor csak szépérzék, inspiráció, pár hét munka és 20-120 000 Ft kellhet.
2019. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!