Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Otthon meleg programban...

Otthon meleg programban milyen mellékleteket kérnek?

Figyelt kérdés
Még nem nyílt meg a beadásra a lehetőség, de ha meg is nyílik, 4 óra lesz rá...pont benn leszek a melóhelyen, nem fogok tudni semmit előkutatni. Mit szoktak kérni mellékletben?

2018. nov. 5. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak négy óra lesz rá, azokat később is pótolni lehet, ha már regisztráltál (vagy hogy mondják) a négy órán belül. És amilyen típusú hűtőt vagy mosógépet megjelölsz a pályázatnál, azt is megváltoztathatod később, úgyhogy nem kell nagyon izgulni. Én kétszer is intéztem már, a melléklet talán személyi igazolvány meg lakcímkártya fénymásolata volt. Azon kívül nem is tudom, kb. semmi, de nem nagyon emlékszem, csak arra, hogy az később is ráér, mert én is csak pár nap múlva tudtam fénymásolni.
2018. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Lakcímkártya és adókártya mindkét oldala. De 5 napig pótolható.
2018. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek!
2018. nov. 6. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!