Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen falszínt válasszak...

Milyen falszínt válasszak ehhez a díszcsíkhoz/bordürhöz?

Figyelt kérdés
[link] ; [link]

2018. nov. 10. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyet, ami a bordűrben szerepel, én leginkább a kutya(?) színét mondanám.

De ezt ugye tudod, hogy már nem divat a bordűr?

2018. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem valami macskaféle inkább, talán oroszlán vagy párduc, de az túl sötét lesz falszínnek, inkább a háttér színét, bézs-krémszínt választanék. De egyébként egyetértek az előttem szólóval: már tényleg nem trendi a bordűr, ez a nagyon mintás meg főleg nem.
2018. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok ...

Nekem a karamell és a bronz a vonzó, nem a halvány bézs, pl. így:

[link]

De kétségtelen, hogy a bordűr már nem a legdivatosabb dizájn elem, így akár bézs is lehet a fal.

2018. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Pontozzatok le, de nem a személyes véleményeteket kérdezte. Nekem sem tetszik, de nem ez volt a kérdés, hanem hogy milyen színt válasszon mellé. Én lehet bevállalnék egy dulux-os "zarándok útja"-t, vagy "bengáli ösvény"-t.
2018. nov. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

#4

Nem pontoztalak le, igaz fel sem.

Én nem érzem, hogy hibát követünk el, ha valakinek felhívjuk a figyelmét valamire - amibe invesztál pénzt és munkát, mert azt szeretné, hogy szép legyen - hogy az már egy elavult dizájn és ósdi, vagy "falusias" hatást kelt.

Nincs kényszerítve semmire, vagy elfogadja vagy nem.

2018. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
"nem a személyes véleményeteket kérdezte" Hát akkor vajon mit? Az, hogy ki milyen színt választana, nem személyes vélemény? Erre a kérdésre vagy azt lehet felelni, hogy amelyik neked tetszik, vagy a saját (személyes) ízlésünknek megfelelőt ajánlgatjuk neki...
2018. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!