Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy ház felújítása?

Figyelt kérdés
Egy 70nm-es családi házat szeretnék felújítani kívül, belül, fentről, lefele teljesen. Újra bútorozás is ráfér. A tető is cserére szorul, nem ártana újra cserepezni, vagy azon is gondolkoztam, hogy teljesen lapos lenne a tető. Melyik olcsóbb? Kivülről egy jó kis szigetelés is kelleni fog+újra festés. Belül kb a ház fele lenne járólap, másik fele pedig parketta. Nyilászáró teljes cserére szorul. Fűtés, áramrendszer és még stb is mindent teljesen cserélni szeretnék. A kerítés a ház körül is cserélve lesz. Beton aljzatú kerítésre gondoltam, ami azért olcsó,de jó strapabíró, víznek jól ellenálló kell (mivel közvetlen folyó melletta helyezkedik el az ingatlan). Ez így mennyibe kerül???

2019. jan. 3. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

10 millió minimum.


Lapostetőt felejtsd el!

2019. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi egy ugyanekkora panelt újítottunk fel idén (azaz tavaly) úgy, hogy betonig kipucoltuk (villany, víz, burkolás, nyílászárok, aljzat, festés, giszpkarton, stb.). 7,5M lett a vége. Szerintem ha 10-12 alatt megúszod akkor jó vagy.
2019. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tető és a szigetelés nem biztos, hogy megvan 2,5 millióból, sőt. Tehát szerintem 10 alá nem nagyon tud bemenni.
2019. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most valamivel elöbbre vagyok.
2019. jan. 4. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!