Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Konnektorra, kapcsolóra...

Konnektorra, kapcsolóra díszkeret kapható?

Figyelt kérdés
Nagyszüleim házában azokon a régi fajta kicsi villanykapcsolókon ( [link] vannak színes keretek (piros, srága, stb.) a ma gyártott kapcsolókhoz lehet ilyesmiket kapni? Ha igen, hogyan kell felrakni?

2019. jan. 24. 22:01
 1/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem nyitja meg a linket, amit próbáltam beírni, itt egy másik, hátha ez jó...

[link]

2019. jan. 24. 22:02
 2/9 anonim ***** válasza:

A linkelt fajtába nem láttam színeset, max a besárgult fehèret, a link is ilyennek nèz ki. Lèteznek színes kapcsoló keretek, de típus függő, hogy melyikhez milyen. Keverni meg nem lehet őket. Felrakni egyszerű. Règi lepattint, új rápattint.

Drágábbakhoz több szín lètezik, olcsóbbakból 2-3 van, ès sok csak fehèr.

2019. jan. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kèsöbbi tipusok barnák vagy fehèrek voltak. Inkább festhettèk valamikor.
2019. jan. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, régebben voltak szinesek, még nekem is akad piros, zöld, sárga, stb. Ma már csak sokkal vékonyabb fehéret láttam üzletekben.
2019. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én átfestettem az összeset.

Lehet kapni kimondottan műanyagra való színes sprayt.

2019. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem arra gondolok, amire ti :). Elnézést, ha nem volt egyértelmű. Tudom, hogy amit a kapcsolóval együtt veszel meg azt is keretnek hívják, ti erre gondoltok. Én a keretre rakott keretre gondolok. Amit linkeltem kapcsoló, annak vannak a fehér kapcsolói, a (sárgás)barna kerete és a barna keret köré raktak még egy keretet, ami kb. 2-3cm széles vékony műanyagból volt és mindenféle színben láttam már. Sajnos a neten nem találok róla képet.
2019. jan. 26. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, igen, a kapcsoló alá lehetett tenni. Régebben szines, vastagabb és lágyabb volt. Már csak nagyon vékonyat láttam és mind fehér. Jól tudom, tapéta védőnek hivják.
2019. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen tapètavèdő, van színesbe is [link]

Viszont van már matrica is körè

[link]

2019. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jan. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!