Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Huzatos a műanyag ablakom....

Huzatos a műanyag ablakom. Ismertek Budapesten embereket/cégeket, amelyek olcsók, megbízhatók és erre szakosodtak?

Figyelt kérdés

Valószínűleg csak a gumi öregedett el, de az nagyon, sűvítő hangot ad ki nagyobb szelek esetén...

Találtam jó párat, de sajnos egyiknek sincs kint az árszabása.


Esetleg ismertek olyanokat, akikkel ti is javíttattatok ablakot és elégedettek is voltatok velük?

Kb. milyen költséggel kell számolnom?



2019. jan. 25. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy mennyi idős és milyen gyártmányú az ablak?

Mert nem egyformák a gumiprofilok.

2019. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem D-profilú öntapadós szigeteléssel meg tudod oldani. Nálunk a régi fa ablakoknál is nagy megtakarítást eredményez, már nem ömlik le a hideg a párkányról.


[link]

2019. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek nyilván egy adott nútba való és eredeti profilú kell, nem pedig egy rövid életű öntapadós.
2019. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ilyen házi barkács megoldással már próbálkoztam (hasonló, amit #2 válaszoló linkelt, de még mindig huzatos maradt.


sajnos sem a korát, sem a gyártmányát nem ismerem, de csináltam pár képet, hátha szakértőbb szemeknek többet mond:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. jan. 25. 10:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem így képek alapján egyáltalán nem tűnik rossz állapotúnak. Nem lehet, hogy csak a fotókon is látható szellőzőkön keresztül húz be a hideg?
2019. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy pontosan hol húz be a hideg (bár sokkal inkább zavaró a sípolás, amit közben hallani lehet), de van egy olyan sejtésem, hogy belülről nézve a bal felső saroknál (tehát nem a kilincs, hanem a pántok oldalán) lehet a probléma..


Legalábbis ha azt nyomom, akkor valamelyest tompul a zaj.

2019. jan. 25. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy sima beállítás is segítene rajta.
2019. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
be lehet állítani otthon, speciális szerszámok nélkül is? ha igen, mire kell figyelni?
2019. jan. 25. 14:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint sima imbuszkulccsal lehet állítani a szárnyakon.
2019. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szilikonwebaruhaz.hu

Bondex kft, nem tudom linkelni, Pesten van boltjuk, méterben vâsárolható a tömítés, csak bele kell otthon rakni az ablakba. (Régi kuka). Vigyél fotót, segítenek kiválasztani a megfelelő tömítést, plusz nezd meg a webshopot, meg az ablakodat. Ablakokat le kell mérni (kerület).

2019. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!