Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi! Ti a lapos, vagy a mély öblítésű wc csészéket szeretitek jobban és miért?

Én a laposat, mert a végtermék nem fröccsen vissza az ember fenekére, és az sem igaz, hogy dobj bele papírt, és nem csobban, mert ahogy a kaka ráesik, csobban az ugyanúgy.

Keress kérdéseket hasonló témákban: WC, öblítés, mélyöblítésű

febr. 26. 14:21  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mély, mert ha ülve törlöd ki nem érsz hozzá a végtermékhez.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont febr. 26. 14:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én a laposat, pedig elég nagyokat alkotok, de eldől az és ülve törlöm ki, de úgy sem érek hozzá, viszont nem csobban.

# 2/15Időpont febr. 26. 14:30 Privát üzenet
Sajnos azok a mély öblitésű wc csészék már nem kaphatók,amiben nem csobbant vissza .Ennek a " vissza csobbanósnak" az a lényege,hogy a termék egyből víz alá kerüljön,ezáltal csökkenjen a szag .Olyan helyekre ahol csak elszívók vannak,mind ilyet raknak le .A laposat jobbnak tartom .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont febr. 26. 14:41 Privát üzenet
Mély. Én azt szoktam meg. Nekem nem csobban vissza. Nem koszol úgy.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont febr. 26. 15:00 Privát üzenet

Nekünk lapos van apukám miatt, mert nyombélfekélye volt és fontos ellenőriznie a produktumot. Egyébként ez egészségesnek tartott emberek esetében is fontos lenne, mert rengeteg betegségre utaló jel van a székletben, anélkül, hogy ebben valaki "gyönyörködne"

A mélyöblítésesnél is van első és hátsó kifolyású, nem mindegyik csapódik vissza.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont febr. 26. 15:12 Privát üzenet

Lapos !

Kiráz a hideg a gondolattól is, hogy a mély öblítésű klotyón ülve visszacsapódik rám a sz@rlé.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont febr. 26. 16:16 Privát üzenet

Marha jó a kérdés! :)

Lapos.

Abba hányni is jobb.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont febr. 26. 19:54 Privát üzenet
Lapos.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont febr. 26. 21:47 Privát üzenet

Nem tudom, hogy az én vécém extra vagy mi, de az enyém mély, és mindegy milyen magasról mekkora kaki csobban bele, sosem fröcsköl vissza. Általában elmerül alul egy halk buggy kíséretében. :D

Nekem amúgy mindegy, ha lapos lenne, az se zavarna.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont febr. 27. 08:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó! a csészédről légyszi feltöltenél egy képet, vagy küldenél priviben?

# 10/15Időpont febr. 27. 11:41 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Caleo fűtésrendszerek közül van olyan, aki gyakorlati tapasztalattal tudna szolgálni!? (Melyiket használja!? Megérte-e!? Előnyök, Hátrányok) Elektromos fűtésrendszert...
Mi a véleményetek az Immer Vailant és ariston combi kazánokrol? (kritikákra véleményekre nyitott vagyok több lent).
Szerintetek mennyiből lehet megélni? (Bár ez szubjektív, de kiváncsi vagyok a véleményekre) Nagylábú lennék?
Velemenyekre lennek kivancsi Poli-Farbe Platinum-mal kapcsolatosan. Tenyleg eleg 1 liter 20nm-re? Tenyleg megfeleloen takar egy retegben? A dobozon ezt irja. Valos? Koszonom a valaszokat!
Mit szólnátok hozzá, hogyha indítanánk egy új Wikipédiát, ami abban különbözne a rendestől, hogy nem kéne forrásokat megjelölni, sőt tilos lenne és a könyvekben foglalt objektív...
Szubjektív véleményekre vagyok kiváncsi: szerinted a reál vagy humán tudományok értékesebbek?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!