Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti milyen árakon dolgoztok az...

Ti milyen árakon dolgoztok az adott szakmában?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy a például mondjuk egy ajtót,ablakot mennyiért tesztek be vagy javítjátok ki utána a vakolatot. Menyiért festetek ki egy szobát vagy milyen áron szoktatok bútorokat készíteni, mennyiért járólapoztok,csempéztek stb. Tudom, hogy sok mindentől függ, de tudnátok nekem általában mondani árakat? Azért érdekelne, mert új szakmát szeretnék kitanulni(sofőr vagyok jelenleg) és jó lenne összehasonlítani ár, munkaszeretet és a munka időtartama szerint, hogy melyiket éri meg jobban kitanulni szerintetek. Nagyon megköszönném a segítségeteket.

2019. márc. 11. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gázkészülék szerelő Ny-magyagyaro. 25+áfa/ó.
2019. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezt vállalkozóként egyedül? Egy konvektor felszerelése mondjuk mennyibe kerül és mennyi idő?
2019. márc. 11. 08:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha a régi helyére ugyan olyat az max egy óra.Ha másikat,akkor attól függ ,hogy milyen rendszerű volt az előző.Kéményes,vagy parapetes és milyen megy a helyére?

Ha oda nem volt még felszerelve,akkor milyen lesz ott és a gázcsonk ott van e,vagy azt is oda kell vinni a konvektorhoz?

2019. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jajj értem akkor ezt is órában ugyan úgy. Szóval ha 1 óra feltenni akkor 25 ezer. Köszi szépen a választ.
2019. márc. 11. 10:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Én vizszerelő vagyok Szegeden és munka függő de kb 3500 ft-ra szokott kijönni az óradíj.
2019. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bp. belvárosban nekem először 2500-ért jött egy szaki, boltba is ment és megszerelt egy csapot ezért, azután 8000-ért levett és feltett egy WC-tartályt, ez 1,5 óra volt kb., víz- és gázszerelő épületgépész.

Falat bontani és diagnosztizálni 20 000-ért fog 1,5 óra lesz, javítani 1-2 óra 40-50 000 Ft.

Szóval nem időtől függ nála.


Gázkészülékkarbantartó 7500-ért jön márciusban.

Szerintem amiben a legtöbb pénz van az összes lakáshoz kapcsolódó szolgáltatásban, az az ingatlanfotózás.

Van, aki 200 fotót készít 1 óra alatt, de az is 12 000-be kerül, és ez nagyon olcsó, van, aki 1 fotót készít 50 000-ért. Tehát ki milyen szinten fotóz, és hova árazza be magát. És ennek a legkisebb a költségigénye, mert ugye digitális fotózásról beszélünk.

A többi munkánál mindig van anyag- és szerszámköltség és adó még ebben az árban, meg cipekedés, meg károkozási veszély, meg kel autó, parkolás, szerintem rosszabbul jön ki a végén.

2019. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem tőled mi az az ingatlanfotózás? Ilyet Én még nem is hallottam.
2019. márc. 12. 06:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Írd be a Google-ba!
2019. márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már megtettem, de nem értem miért kell ennyit fizetni valakinek hogy képeket készítsen a lakásról. Azért hogy eladd? Számomra ez kicsit fura. Szerintem aki nem tud elfogatható képet készíteni egy ingatlanos oldalra.... Nem értem minek kiretusálni a képet is, ha úgyis látják majd élőben, hogy nem úgy néz ki. Na mindegy ez legyen az én személyes problémám.
2019. márc. 12. 09:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy eladd vagy kiadd, igen.
2019. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!