Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti milyen árakon dolgoztok az...

Ti milyen árakon dolgoztok az adott szakmában?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy a például mondjuk egy ajtót,ablakot mennyiért tesztek be vagy javítjátok ki utána a vakolatot. Menyiért festetek ki egy szobát vagy milyen áron szoktatok bútorokat készíteni, mennyiért járólapoztok,csempéztek stb. Tudom, hogy sok mindentől függ, de tudnátok nekem általában mondani árakat? Azért érdekelne, mert új szakmát szeretnék kitanulni(sofőr vagyok jelenleg) és jó lenne összehasonlítani ár, munkaszeretet és a munka időtartama szerint, hogy melyiket éri meg jobban kitanulni szerintetek. Nagyon megköszönném a segítségeteket.

2019. márc. 11. 06:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9: És megnézted az egyes fotósok képeit?

Ma egy ingatlant a neten adnak el képek alapján. pl. az Airbnb-t nem nézi meg a turista, mielőtt lefoglalja, mert Kínában lakik pl. Lefoglalja, kifizeti, és aztán utazik ide lakni.

De befektetők is vesznek látatlanban ingatlanokat megbízók által. Vannak olyan tulajdonosok, akik még soha nem is látták a saját lakásukat álőben.

Tehát minél jobb a kép, annál jobban teljesít a piacon.

Én pl. nem tudok egy pici helyiséget jól befotózni, hogy az mutasson a képen, nincs is nagylátószögű fényképezőgépem.

A másik, hogy egy rutinos ingatlanfotós 1 óra alatt megcsinálja, amivel te elszórakozol több hetet, tehát érdemes megfizetni. Át is rendezik, be is világítják a lakást úgy, hogy mutasson.

2019. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9: Mondjuk egy ilyen portfóliót én amatőrként 2 hét alatt készítenék el:

[link]


[link]


Most random választottam két ingatlant.


Nyilván a kazánt is meg tudnám szerelni ennyi idő alatt, de mivel mással akarom tölteni az életemet, felveszek valakit a munkára, akinek ez hamar megy, nem nulláról kezdi kitanulni.

2019. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint van igény rá, akkor érthető persze.
2019. márc. 12. 20:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Épületgépész leszek, de építőiparban dolgozom most is, vannak maszek munkáim, ott úgy szoktam számolni hogy napi 10-15 ezer legyen meg a pénz, ha csak egy fél órás munka van, az 5 ezer körül mozog.
2019. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!