Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti mikor untátok meg a felújít...

Ti mikor untátok meg a felújítás után a javítgatást?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve kész a felújításunk, de még mindig kéthetente átszaladok a folyosón és lejavítgatom az összetapogatott falrészeket fehér festékkel. Nyilván ilyenkor áthengerezem az egészet, mert különben foltos lesz. Lassan elfogy egy 15L-es vödör ezek miatt a javítások miatt. Asszonykám már egészen kivan ettől, de én meg attól vagyok ki, hogyha össze van tapogatva a fal (nem én tapogatom össze, elhihetitek).

Nektek hol volt az a pont, hogy le tudtátok sz.rni az ilyen dolgokat és úgy voltatok vele, hogy majd 1-2 év múlva átkenitek az egészet egyben?



2019. ápr. 9. 02:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

10-es XD

én is ezen gondolkoztam, hogy ha valaki hozzáér a falhoz nálunk nem hagy nyomot, lehet hogy nem a festéssel, hanem a vízvezetékkel kéne valamit csinálnod,

amúgy kb ugyanannyiért vannak lemosható festékek, mint a simák, és akár még sz.al is összekenhetik, simán letörlöd, mint a táblát a suliban,

2019. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ebből zártosztály lesz.
2019. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Panelházi folyosó tudod miért van olajfestékkel lekenve? Régen a kórház is azzal volt, amíg valakinek nagyobb biznisz nem lett a hül.yére csempézés.
2019. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, milyen haverjaid vannak, hogy kéthetente összemocskolják a falat. Nem lenne könnyebb szólni nekik? Vagy cipőhúzáshoz ülőhelyet biztosítani?

Figyelj, magyarázhatod, hogy nem vagy kényszeres, de az vagy. Kéthetente kifestesz, bakker.

Színes festék, cipőhúzó helyhez tapétacsík (dekornak is szuper), vagy lesz-rom tabletta - ebből válassz, nem ajánlom, hogy ebbe nagyon beleőrülj, mert felesleges. A fal van érted, nem fordítva.

2019. ápr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A baráti társaságnak szólni kell, hogy ne tapogassák össze. Nálunk valahogy nem lenyomatos az előszoba fal, senkinek nem jut eszébe a falhoz dörgölőzni cipőhúzás közben... Ha nem megy, akkor a cipőhúzás környékére valamilyen modern falburkolót kell tenni. Kőburkolat, faburkolat, tök mindegy. Írd be google-ba, tök jókat lehet kapni.
2019. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nem kell burkolat, szuper festékek vannak, 2000-szer átdörzsölhető, amit úgy reklámoztak, hogy a kutya rárázta a sarat, meg a családi vacsora a falon landolt, az mi a tapogatáshoz képest. egyébként ha már 20-30 réteget rákensz, egyben le fog esni, 1-2 centi vastag festék...
2019. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kalocsai mintát kell felfesteni, azon nem fog meglátszani semmilyen összetaperolás.
2019. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
vagy mi lenne ha kéznyom mintát kennél a falra
2019. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, ez volt az altamiara barlangos kéznyomok titka! A sok hü.lye ősemberkutató hogy bes.zopta...
2019. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg ebből kenj a falra:

[link]

ugye milyen hasznos ez az oldal, nekem is sokszor megadta a keresett választ

2019. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!