Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti mikor untátok meg a felújít...

Ti mikor untátok meg a felújítás után a javítgatást?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve kész a felújításunk, de még mindig kéthetente átszaladok a folyosón és lejavítgatom az összetapogatott falrészeket fehér festékkel. Nyilván ilyenkor áthengerezem az egészet, mert különben foltos lesz. Lassan elfogy egy 15L-es vödör ezek miatt a javítások miatt. Asszonykám már egészen kivan ettől, de én meg attól vagyok ki, hogyha össze van tapogatva a fal (nem én tapogatom össze, elhihetitek).

Nektek hol volt az a pont, hogy le tudtátok sz.rni az ilyen dolgokat és úgy voltatok vele, hogy majd 1-2 év múlva átkenitek az egészet egyben?



2019. ápr. 9. 02:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tackleberry a Rendőrakadémiából, neki is ilyen fala volt
2019. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"mindig összetapogatja mindenki amikor veszik fel a cipőt"


Bocs, de a cipőt akkor veszik fel amikor már mennek elfelé tőletek.

Ezek szerint nálatok piszkolják össze magukat a vendégek.

Jó nagy kosz lehet ott.

Nem a festeni kellene, hanem takarítani.

2019. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Oké, állandóan kenegeted falat, mert zavar a legkisebb ujllenyomat is. de mi a kérdés?
2019. ápr. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Exem olyan rend és tisztaság mániás, hogy levegőt venni nem mertem nála eleinte, olyan a lakása, mint valami hotel vagy bemutató terem vagy múzeum, elképzelni sem tudtam, hogy ő igenis ott él a fiaival, és még folyton bütyköl is ezt-azt...

Na ő egyszer berágott, és famintás csempével burkolata le a folyosó falát. Néha áttörli egy kendővel és kész. Szép is, praktikus is, mondjuk olcsó biztos nem volt, ő azon spórolt, hogy maga csinálta.

2019. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!