Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen praktikával lehetne...

Milyen praktikával lehetne lehúzni a tűzhelyre ragadt forgatógombokat?

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható metodikával nem merek élni, mert még a végén szelepszárral együtt távozik a gomb, aztán mehet a kukába az egész gázkészülék.

Tényleg nagyon rá van ragadva a lapolt tengelyre, valamikor évtizedekkel ezelőtt élhetett külön életet a tengely meg a gomb, még a gyárban...

Zsíroldó nem tudom, hogy a tengely és a gomb közé be tudna-e jutni, esetleg óvatos hőlégfúvós melegítés mellett döntsek-e?



2019. ápr. 17. 03:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Na jó, nem leszek ilyen kegyetlen, kis felületről lőn szó, talán a hajszárító is megteszi, de én már azzal is olvasztottam meg kis műanyag pehelykönnyű drónvázat.
2019. ápr. 17. 03:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a legegyszerűbb az ahogy a képen mutatja. Miért akarsz variálni, melegítgetni, bonyolítani?
2019. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a képen látható módszer a jó. Ha ettől kiszakad a szelepszár, akkor az a tűzhely eleve cserés :)
2019. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, hogy a forgógombokat el kell távolítani?
2019. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

KALAP ÚR

Azt én mutatom a képen. Nagyon rá vannak szorulva a gombok, a tűzhely minimum 15 éves lehet.



Mi az ok?

Valójában még egyelőre nem tisztázott, hogy a tűzhely vagy a fix bekötés szivárog, ha a tűzhely, abban az esetben fel kell hajtani az égők alatti fedlapot, és a kötéseket szivárgásjelzővel végigfújni.

15 éve szivárog folyamatosan...

2019. ápr. 19. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!