Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülhet kb egy 16...

Mennyibe kerülhet kb egy 16 m2 mini garzon teljes felújítása?

Figyelt kérdés

Örököltem nemrég egy belvárosi minigarzont és felszeretném teljes körűen újítani.


Új ajtó,ablak, villanyvezetékek cseréje,fűtés kiépítése, zuhanyzó kialakítása.


Csempe járólapozás, festés minikonyha beszerelés


Mivel magas belmagasságú ezért galériát akarok kialakítani.


3 millió forinton lenne a felújításra azzal érdemes nekivágni?



2019. ápr. 26. 09:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom nekem is az volt az első gondolatom mikor megláttam,hogy megszabadulok tőle ahogy lehet.


De jobban belegondoltam csendes,de mégis a központban van a belváros szebbik részén,még gyalog is minden közel elérhető távolságban van.

2019. ápr. 26. 10:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 millióba került egy 35nm lakás teljes felújítása, új bútorokkal és falig kellett bombázni az egészet.


Szerintem 3 millióból a lakható szintig el lehet jutni ilyen kicsi lakással bőven.

2019. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem feltétlenül akarok oda beköltözni,arra gondoltam,hogy mivel a belvárosban van közel az egyetemhez.Vagy kiadom egy egyetemistának vagy pedig Airbnb.
2019. ápr. 26. 10:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg 3-4 mesternek és kérj árajánlatot.

Erre tegyél még kb. 10%-ot mert talál okot az ár megemelésére, főleg, ha nem vagy szakembere a felújításoknak.

2019. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem add el és vegyél egy nagyobbat, sőt akár családi házat is tudsz. Ugyanis keleten kerül már egy ekkora lakás 10 millióba, akkor Budapesten 20-at is...


Ha Budapesten van akkor érdemes felújítani és akkor tényleg lazán 20 millió, ha egyéb városban akkor bele se kezdenék...


Bár nem mondtad hogy ott van vagy hol.

2019. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 8 millióból újítottunk fel egy 70nm-es panelt teljesen, új vezetékek, burkolás, festés, asztalos melók...de ahogy nézem itt előttem mások is arányait tekintve hasonló összegekről beszélnek. Ez alapján 2 milliótól a csillagos égre tippelnék, attól függ milyen igényeid vannak. De például ha konvektoros a kecó és át akarod alakítani cirkóra egy sima alap Mika kazánnal, az alsó hangon még 1-1,5 misi. Szerencsére burkolás és festés négyzetméterre megy, az nem lesz drága, kivéve hogy belváros esetében kicsit vastagabban szokott fogni a mesterek ceruzája árajánlat adásnál.
2019. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!