Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Cserepeslemez, kerámia cserép...

Cserepeslemez, kerámia cserép vagy betoncserép? Miért?

Figyelt kérdés

A lemez àllítólag hangos is meg alászigeteléssel együtt nem is biztos, hogy olcsóbb. Pedig egyrészt az ára másrészt a súlya és a gyors, könnyű felhelyezése miatt szimpatizáltam ezzel a lehetőséggel.


Jelenleg egyébként az a legolcsóbb hullám lemez van fent.


Na most ehhez,ha nem a cserepeslemezt választjuk, akkor az utóbbi két, elvileg minőségibb megoldásban mindenképp meg kell erősíteni a lécezést vagy gerendàzàst nem tudom nem értek hozzá.


Elvileg a betoncseréphez a legjobban, mivel az a legnehezebben.


90nm-es ház,ha jól számoltam 150nm a tető.

Ti melyiket valasztanàtok és miért? Anyag ár latolgatàsok is jöhetnek. Köszönöm szépen!



#betoncserép #kerámia cserép #tetőfelújítàs
2019. máj. 3. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valamiért te nagyon félsz ettől a "felforrósodástól".

Hát elárulok egy titkot.

Ha telibe süti a nap, egyformán lesz forró a cserepes lemez, a betoncserép és még a kerti vasasztal is.

(Mindegyiken tudsz tükörtojást sütni....)

2019. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az akkor jó lesz, csak meg kell dobàlnom a tetőt tojással és kész a reggeli, meg a reggeli torna is!;)
2019. jún. 14. 08:34
 13/14 anonim válasza:

Üdv kérdező!


Hogy alakult végül a tető kérdés? Cserepes lemez került fel? Hogy tetszik? Télen nem rosszabb a szigetelése, mint a cserepeknek? Kellett hőszigetelnetek? :) Köszi!

2022. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia, most jöttem azóta itt válaszolok mert látom privben is küldted. Végül jó ajánlatot kaptunk Terra betoncserépre és az lett és nem bántuk meg sőt.
2022. szept. 8. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!