Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen költségei vannak egy...

Milyen költségei vannak egy új bejárati ajtónak?

Figyelt kérdés

Ha lecseréltetnénk a bejárati ajtót (emeletes házban lakunk), akkor annak milyen költségei vannak pontosan?

Az ajtóhoz mindent adnak, amire szükség van pl. zár, a beszereléshez szükséges mindenféle dolog (küszöb, ilyesmik)?

A beszerelésért külön pénzt szoktak kérni? Kb. mennyit? Ha a 4. emeleten lakunk és nincs lift, akkor oda felhozzák, vagy külön kell érte fizetni?

A régi ajtóval mit lehet csinálni?

Bocsi a sok kérdésért, de még sosem csináltam ilyet és jól jön minden tanács, tipp :) Köszi!


2019. máj. 14. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt az üzlettel kéne fixálni, hogy ki iszik-e vagy beszerelik-e és mennyiért. Benne van-e a vételárban. Ha nem, neked kell megoldani
2019. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én csináltattam egyet céggel, az árban ez minden benne volt, amiket kérdezel. Persze nem olcsó.

3-400 000 Ft-ra kell számítani.

2019. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi családi házban cseréltük, régit lomizáskor tettük ki. Ajtó ára, adnak hozzá csavart + dübel, küszöb mienkhez nem járt. Kellett falazni, kellett purhab. Munkadíj lett volna a leghúzosabb összeg, de párom és apám megcsinálta simán. Szóval ha csak annyit akarsz, hogy estére 0 munkáddal ott legyen az új ajtó akkor számolhatsz 250-300-zal.
2019. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Hát akkor itt nem lesz új ajtó. 400 ezer, amikor az egész lakás került 4 millába :D :D :D vicc
2019. máj. 14. 11:19
 5/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ha van két haverod be tudjátok rakni, régit kivenni, és ugyanakkor vegyél, akkor csak a 6 dübel és kifújni purhabbal és bevakolni. Mondom nőként, hogy én segítettem a két férfiembernek, szóval ha van két haver simán megvagy. Olcsóbb ha nekik rendelsz két pizzát, meg veszel pár üveg sört.
2019. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Bocs, de se megcsinálni, se fizetni nem szeretnél??!

Vagy mégis mi volt az elképzelésed??!

Amúgy itt van 200 db. bejárati ajtó hirdetés, és mindegyik 50ezer Ft alatti árban van.

SZÍVESEN!

[link]

2019. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

5: Mért, attól, hogy valaki pizzát és sört fogyaszt, érteni fog az ajtó ki- és beszelereléshez, lesznek szerszámai és a kőművességhez is ért és erős is? Vicc...:)

Nekem lövésem sincs, hogyan fogjak hozzá.

Igaz, nem fogyasztok sem sört, sem pizzát.

2019. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7: a lényeg átjött.

Érdekes nálunk sem tanulta ezt senki, és sikerült beépíteni. Milyen szerszám kell? Valami amivel a dübelt be kell hajtani...na nagy cucc. Életképtelen férfiak

2019. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

6: Csak az a baj, hogy ezek nem oda gyártott méretek...:) És ilyenkor még a szakember is megszenved, mire oda illeszti.

Mondjuk a Kérdezőnek a nyílása 83x234 cm akkor mekkora eséllyel találsz méretben és minden másban is neki megfelelőt készen?...

2019. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

8: Azt se tudom, mi az a dübel.

De hozzám egy egész teherautónyi szerszámmal vonult ki a cég, 25 percig csak hordták fel hárman.

2019. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!