Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen költségei vannak egy...

Milyen költségei vannak egy új bejárati ajtónak?

Figyelt kérdés

Ha lecseréltetnénk a bejárati ajtót (emeletes házban lakunk), akkor annak milyen költségei vannak pontosan?

Az ajtóhoz mindent adnak, amire szükség van pl. zár, a beszereléshez szükséges mindenféle dolog (küszöb, ilyesmik)?

A beszerelésért külön pénzt szoktak kérni? Kb. mennyit? Ha a 4. emeleten lakunk és nincs lift, akkor oda felhozzák, vagy külön kell érte fizetni?

A régi ajtóval mit lehet csinálni?

Bocsi a sok kérdésért, de még sosem csináltam ilyet és jól jön minden tanács, tipp :) Köszi!


2019. máj. 14. 09:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nő létemre tudom mi az. Nálunk véséssel megvolt egy nap alatt, két NEM szakember által. De a szakik ott vernek át, ahol tudnak.
2019. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Jóemberek, ha lehet, ne öljétek meg egymást, és engem sem!


Nő vagyok, és nem értek ilyesmihez. A férjem sem hinném, hogy ért hozzá, és egyedül meg tudná csinálni. A hirdetésekben látom, hogy mennyibe kerül egy ajtó, de nem gondoltam volna, hogy maga a beszerelés több százezer forintba fog kerülni. Csóró helyen lakom, de a lépcsőházban már mindegyik nyuggernek új ajtója van, így aztán nem gondoltam, hogy ez ennyire drága.


De nyugger koromra talán összejön :D

2019. máj. 14. 20:13
 13/20 anonim ***** válasza:

Az okés rendbe van hogy a minőséget meg kell fizetni de ha a ház 4millió volt az ajtó 300000ft az eléggé előnytelen

meg mire fel ilyen drágák?

tuldom kereslet kinálat

2019. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az egész lakásban összesen nincs 300.000 Ft érték, szóval az ajtót érné meg a legjobban elvinni :D
2019. máj. 16. 10:11
 15/20 anonim ***** válasza:

Akkor az lenne a legjobb, ha tárva-nyitva hagynád az ajtót.

Hátha bevisznek valamit.

2019. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hol éltek?
2019. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14: Nem az ajtó a 300 000, hanem a teljes szolgáltatás: kiszállítás, kiszedés, beépítés, régi ajtó elvitele included.:O)

De ez ilyen tömörfa dizájnos, duplahőszigetelt, törésállóüveg, homokfúvás, egyedi minta, egyedi szín, egyedi tervezésesnél.

2019. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
... egyedi kilincs, duplazár, biztonsági zár 5 kulcsgarnitúra, miegyéb.
2019. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
... kűszöbbel.
2019. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"De ez ilyen tömörfa dizájnos, duplahőszigetelt, törésállóüveg, homokfúvás, egyedi minta, egyedi szín, egyedi tervezésesnél."

Ó, hát nekünk nem ilyen kéne, csak egy egyszerű műanyag ajtó, mert a mostani lassan kidől :D

Errefelé szegény emberek laknak, ha ennyibe kerülne egy ajtó, az ajtós cég csődbe menne.

2019. máj. 17. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!