Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Műanyag kétszárnyú erkélyajtót...

Műanyag kétszárnyú erkélyajtót megéri javíttatni (felül nagyobb a rés mint alul a záródásnál, és alul jön be a hideg), vagy inkább újat érdemes csináltatni? 28 évesek a lakásban a műanyag nyílászárók.

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam a lakást, engem megdöbbentett hogy 1981-ben készült orosházi üveggyárbeli ablakok, azt hittem 5-10 évesek maximum, esztétikailag hasonlóan néznek ki mint szüleimnél a 4 éve készített műanya ablakok.
2019. máj. 14. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Meg lehet nèzetni, állítással lehet, hogy bírja mèg, de komolyabban ezeket javítani nem lehet, csak cserèlni. Ha nincs rá pènzed nem kell vele kapkodni, egèsz jók tudnak lenni, de azèrt hosszabb távon számolj a cserèvel.
2019. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, csináltass újat, ha nem bővelkedsz, akkor csináltasd meg!... amennyiben találsz profi asztalost...

vagy:

[link]

2019. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még a beállítás segít akkor nyersz egy kis időt. Ha nem akkor ehhez már alkatrészt, vasalatot tuti nem kapsz. Javítani meg nem nagyon lehet. De hidd el szép kort "megélt".
2019. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!